Netflix prezentuje 8-odcinkowy serial komediowy w języku hebrajskim

Netflix prezentuje 8-odcinkowy serial komediowy w języku hebrajskim

9 listopada na platformie streamingowej pojawi się serial napisany przez Guy Amira i Hanana Saviouna i z udziałem Guy Amira.

Netflix udostępnił już zwiastuny swojego nowego serialu, Bruce’a. To 8-odcinkowy izraelski serial komediowy, którego premiera na platformie odbędzie się w listopadzie.

Oryginalny tytuł to „Przez ogień i wodę”, Bruce’a Jest to serial w języku hebrajskim, napisany i z udziałem kreatywnego izraelskiego duetu Guy Amira i Hanana Saviona, który można oglądać w 190 krajach na całym świecie. Serial kręcono w Izraelu, Ukrainie, Polsce i Gruzji.

Serial opowiada historię Benny’ego i Nesso, dwóch przyjaciół na całe życie mieszkających w Jerozolimie. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy stają przed nieoczekiwanymi wyzwaniami: ich pub wkrótce zostanie zamknięty, a drużyna, której kibicują, Beitar Jerusalem, musi rozegrać mecz, który zapisze się w ich historii przed i po.

To nie pierwsze skojarzenie Savyouna i Amira z platformą. W 2018 roku kupił Netflix pisemny, izraelska komedia gangsterska, napisana przez izraelskich aktorów i z udziałem izraelskich aktorów. Twórczy duet od kilkudziesięciu lat pracuje w izraelskiej telewizji, produkując takie hity jak m.in Ptak, Balagan I bobot. obok, Bruce’a W filmie biorą udział inni izraelscy aktorzy, tacy jak Yaniv Suissa, Efrat Boimold i Shlomi Avraham.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *