Netflix przedstawia nowy zwiastun Tour de France Unchained

Netflix przedstawia nowy zwiastun Tour de France Unchained

8 czerwca zostanie wybrana data premiery Netflix filmu dokumentalnego o Tour de France 2022 która zamierza powtórzyć sukces uznanej w świecie Formuły 1 produkcji „Drive to Survive”. Publikacja nowego zwiastuna i prezentacja pierwszego rozdziału na niedawnym festiwalu w Cannes zdradza, co znajdziemy.

Wiele stron zostało napisanych, odkąd znana platforma treści ogłosiła porozumienie z ASO, organizatorem Tour de France, w sprawie wyprodukowania filmu dokumentalnego o wnętrzach na Grande Boucle.

film dokumentalny Wyprodukowane przez Quadbox, którzy są także twórcami „Drive to Survive”, Chwalono dokument skupiający się na świecie Formuły 1, choć źródła z serialu ostrzegają, że światy kolarstwa i samochodów są bardzo różne, a narracje w obu sportach bardzo różne.

Dokument śledzi występy 8 zespołów z Tour de France: AG2R Citroën, Alpecin-Fenix, Bora-Hansgrohe, EF Education-EasyPost, Groupama-FDJ, Ineos Grenadiers, QuickStep-AlphaVinyl i chociaż spekuluje się, że nie będzie się pojawić, skoro kręcili własny dokument dla Amazon-Prime także podczas trasy, to w końcu się pojawią. Produkcja wokół Tour de France byłaby bardzo dziwna bez zwycięskiej drużyny.

Pierwszy rozdział Tour de France Unchained można zobaczyć po raz pierwszy od kilku tygodni na CanneSeries, Festiwal poświęcony telewizji związany ze słynnym Festiwalem Filmowym w Cannes. Odcinek skupiał się na zespole QuickStep-AlphaVinyl omawiającym nieobecność Juliana Alaphilippe i Fabio Jacobsena oraz ich pomyślny powrót na zwycięską drogę po przerażającym upadku podczas Tour of Poland 2020.

Według jednego z jego producentów, podjęto próbę Krocząc po granicy między dokumentem a kinem, Znalezienie różnych postaci w wyścigu, aby opowiedzieć swoje historie, jak gdyby to był film, jak w przypadku Fabio, który dwa lata temu prawie stracił życie, a dwa lata później pokonuje swój pierwszy Tour de France, aby wygrać etap.

Tour de France Unchained próbował tego Śledź tak dokładnie, jak to możliwe, różnych uczestników wyścigu: kolarze, reżyserzy, aby móc zrozumieć różne aspekty wyścigu, pokazują nam od samego wyścigu do planowania etapów.

Teraz pozostaje nam tylko poczekać nieco ponad miesiąc na efekt, który będzie idealny W oczekiwaniu na edycję 2023 Co jest ekscytujące, jeśli chodzi o pytanie, czy Tadej Pogacar będzie w stanie wyleczyć się na czas po kontuzji, której doznał podczas niedawnego Liège-Bastogne-Liege w celu odzyskania tronu, który został odebrany Jonasowi Vingegaardowi, który z kolei będzie zabiegał o aby nadal poprawiać swój rekord wyścigowy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *