Netflix: Trwający 2 godziny i 20 minut film wzruszy Cię do łez

Netflix: Trwający 2 godziny i 20 minut film wzruszy Cię do łez

27 września Netflix wypuścił jeden ze swoich najbardziej wpływowych (i wszechstronnych) tytułów: Uzdrowiciel. Dwugodzinny polski film przedstawiający losy 20 wybitnych chirurgów, którzy z powodu wielkiego osobistego bólu zafascynowali się medycyną naturalną. On Lekarz To szokujące i najczęściej oglądane w historii serwisu Netflix.

Film („Znachor” w polskim oryginale) przedstawia profesora Wilczora, światowej sławy chirurga, którego świat załamuje się, gdy ucieka przed nim żona, zabierając ze sobą córkę. Zdesperowany i pijany błąka się po mieście, aż do czasu, gdy bandyci go pobiją, przez co straci pamięć.

Przeczytaj także: Miłość i podróże w czasie, nowy koreański serial, który rozpoczął nadawanie

Doktor zapomina, kim jest i nazywa siebie Anthony Kosiba. Wędrując w poszukiwaniu pożywienia i schronienia, wita go Prokop, wiejski młynarz. Syn Prokopa zostaje sparaliżowany po wypadku, a Antoni (Wilczor), kierowany impulsem – ale nie odzyskując pamięci – skutecznie go operuje i zostaje miejscowym uzdrowicielem.

Uzdrowiciel odzwierciedla napięcie pomiędzy światem wiejskim i miejskim w Polsce lat 30. XX wieku. Netflixaprzez: Bartosza Mrozowskiego

Miejski lekarz – zazdrosny i urażony – składa przeciwko niemu pozew za nielegalną praktykę lekarską. Jak ten konflikt zostanie rozwiązany? Uzdrowiciel To fantastyczny film oparty na powieści Tadeusza Dolji-Mostowicza z 1937 roku, urodzonego w Okonio na dzisiejszej Białorusi.

To była największa twórczość tego pisarza Zawód Nikodima DyzmyI z UzdrowicielTadeusz Dolega-Mostowicz po raz kolejny ukazuje świetlistość i kontrasty pomiędzy światem wiejskim i miejskim w Polsce lat 30. XX wieku.

Kim jest tajemniczy polski czarodziej w fascynującym wszystkich filmie?

Głównym zadaniem Uzdrowicielnowa adaptacja klasyka Tadeusza Dolega-Mostowicza w reżyserii Leszka Lichoty, znanego wcześniej z ról w takich filmach jak m.in. Rolita I Ścisły kontrakt. Pracują także Maria Kowalska, Ignacy Liss i Isabella Cunha.

Film „Uzdrowiciel” przedstawia lekarza, który traci pamięć i praktykuje medycynę naturalną w Polsce. Netflixa

Trendem był Tadeusz Dolega-Mostowicz, ale istnieje świetny precedens. Reż. Jerzego Hoffmanna, poświęcony w 1974 r powódźNakręcono także kopię filmu Uzdrowiciel W 1982 r. Zaskakujące jest to, że ukazała się pierwsza kinowa wersja filmu Uzdrowiciel Było to w 1937 roku, w tym samym roku, w którym ukazała się powieść.

W przyszłości Uzdrowiciel, główny bohater spotka osobę ze swojej przeszłości. To uruchomi łańcuch wydarzeń, który doprowadzi Doktora do szukania odkupienia za swoje przeszłe czyny.

Film porusza złożone tematy, takie jak uzdrawianie, relacja człowieka ze światem wiejskim, wewnętrzna wiara i konflikt tradycyjnej medycyny z naturalnymi środkami. Przede wszystkim związek człowieka ze zmieniającą się tożsamością. Klasyka literatury, teraz przerobiona na hitowy film w serwisie Netflix.

„The Curandero” to adaptacja klasyki literatury, która stała się najczęściej oglądanym filmem w serwisie Netflix.

Obsada serialu „Uzdrowiciel”

  • Leszka Leszota
  • Marii Kowalskiej
  • Ignasi Liz
  • Anna Szymańczyk
  • Izabela Cunha
  • Mikołaj Grabowski
  • Mirosław Haniszewski

Zwiastun filmu „Uzdrowiciel”

_

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *