Neymar przybywa do Fortnite za dwa dni

Fortnite to gra Crossovers Najbardziej niewiarygodne, nie ma co do tego wątpliwości. Poprzednio Jakiś czas temu zostało to ogłoszoneAle teraz wiemy, że od 27 kwietnia gracze, którzy wygrali tytuł Epic Games, będą mogli wcielić się w Neymara Jr., gracza urodzonego w Santos de Brazil, który wiedział, jak zabłysnąć w Barcelonie, a dziś pokazuje swoją magię. . W Paris Saint-Germain nie obyło się jednak bez krytyki z powodów niezwiązanych ze sportem.

Fortnite przynosi nam teraz międzynarodowe gwiazdy piłki nożnej

Brazylijczyk przyjdzie z odpowiednimi dodatkami, w tym trochę zabawy Emocje Nawet większość fanów będzie mogła cieszyć się Neymar Junior Cup, aby wygrać spersonalizowany but za Buty, a nie para, więc zapomnij o noszeniu ich na boisku.

Neymar będzie miał cztery Skórki Inaczej: dwa wyglądają jak koszulki piłkarskie, podczas gdy pozostałe dwa przypominają kombinezony robotów z futurystycznej piłkarskiej gry arkadowej o nazwie „Soccer Brawl”. Jeśli nigdy w nią nie grałeś, nigdy nie jest za późno, aby spróbować. Jednocześnie zostanie włączony format walki 8 na 8 i scenariusz „Go Crazy Arena” zaprojektowany przez samych graczy Fortnite, jak pokazano na Oficjalna strona gry.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *