Nic nie jest już święte: ikona PlayStation może pojawić się również na PC | gry

Sony wypuszcza kilka własnych gier na PC, ale myśleliśmy, że nie odważą się na tę…

gra Gran Turismo 7który należy do najsłynniejszego eposu w Play StationTo może być wkrótce na komputerze. Powiedział to tylko jego legendarny twórca Kazunori Yamauchi.

Jeśli istnieje jakaś historia Play StationTo jest to Wielka podróż. Pierwsza gra została wprowadzona na pierwszy PlayStation, stając się w 1997 roku Najlepiej sprzedający się tytuł na konsole.

Wielka podróż rewolucja w gry jazdy Na konsolach, z grafiką 3D, realistycznymi symulacjami i setkami kultowych samochodów do jazdy na dziesiątkach torów na całym świecie.

Od tego czasu ukazało się siedem części, Tylko na PlayStation. Z ponad 80 milionami sprzedanych tytułów, to prawda Najlepiej sprzedająca się seria PlayStation.

Gran Turismo 7 na PC

koszty deweloperskie Gry wideo AAA Tak wysokie, że firmy z trudem czerpią zyski z inwestycji Ekskluzywna konsola do gierNawet jeśli sprzedają miliony sztuk.

Zachęcony niską sprzedażą Xbox One, Microsoft zdecydował kilka lat temu o wydaniu wszystkich ekskluzywnych gier Xbox na PC w tym samym dniu premiery. Daje to jej istotną przewagę, bo nawet jeśli sprzedaje się niewiele na konsoli lub korzysta z Game Passa, Microsoft sprzedaje miliony egzemplarzy więcej w sklepach takich jak Steam.

Do Sony, która też to ma Problemy ze sprzedażą PlayStation 5Z braku żetonów nie miała innego wyjścia, jak zrobić to samo: od dwóch lat wypuszcza gry na wyłączność PlayStation na PC, choć z inną strategią: używając Minimalny okres zwolnienia 1 lub 2 lata.

Prawie wszyscy myśleli, że dzięki tej niesamowitej zmianie strategii Sony skupisz się na grach typu spin-off i eposach, takich jak Days Gone, Sackboy itp. Ale Sony zaskoczyło wszystkich, wypuszczając swoje nowoczesne eposy. Horyzont zero świtui Bóg wojnyi Nieznany s człowiek Pająkna komputerze.

10 gier na PlayStation 5, które są zaskakująco tanie pomimo swojej jakości

Jednak wielu nadal wierzyło, że nie odważyłby się na najsłynniejszy epos: Wielka podróż. Ale nic nie jest już święte. twórca serii, Kazunori YamauchiCzy w tych dniach jesteśmy świadkami finałów Gran Turismo w Monako i Zostało to uznane Co myślisz wziąć? Gran Turismo 7 na PC:

Tak myślę. Gran Turismo to dobrze dopasowany tytuł. Nie ma wielu platform, na których można uruchomić grę w natywnej rozdzielczości 4K/60p, więc jednym ze sposobów, aby to umożliwić, jest zmniejszenie rozmiaru platformy. Nie jest to łatwy temat, ale oczywiście studiujemy i myślimy o nim.„.

Potwierdzono więc, że szykuje się Kazunori Yamauchi Wersja na PC Z Gran Turismo 7 (recenzja)Chociaż decyzja należy do Ciebie Sonyktóry ufundował grę.

uruchom… uruchom.. zdejmij Gran Turismo 7 na PC Może to oznaczać koniec ekskluzywnych kodów w PlayStation 5, z wyjątkiem niektórych franczyz, takich jak Ratchet & Clank, które prawdopodobnie pojawią się również na PC. To ryzykowna strategia dla Sony, bo tą grą jest sprzedawca konsol, najnowsza ikona PlayStation.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *