Nie ma standardów bez powodu

w Wycieki NVIDIA RTX 40 Widzieliśmy tylko skrypt i radiator, ale żadnych testów porównawczych. Jest ku temu powód i nie będziesz chciał wiedzieć, ponieważ dotyczy to wszystkich graczy.

Jeśli tak, to są złe uczucia dla następnego pokolenia NVIDIA RTX 4000Nie kwestionujemy Igora Walzyka. Co więcej, ma bardzo dobre źródła i ufamy jego informacjom, ale nie spodoba się to większości osób, które czekają na RTX 40. Przygotuj się na zapoznanie się z tajnymi informacjami, chociaż doszedłem już do swoich wniosków.

Wycieki RTX 40: brak zapasów budowniczych

kompilatory Nadal są z GA102 (RTX 3090-3090 Ti) i Nie otrzymali AD102 dla oceny RTX 4090, więc nie możemy zobaczyć testów porównawczych, ponieważ nie mogli tego przetestować.

Z drugiej strony z M 104 (RTX4070) Nie ma nawet wzoru na papierze Aby kompilatorzy mogli rozpocząć pracę nad możliwymi projektami. Najważniejszą rzeczą tutaj jest PCBnad czym powinni pracować asemblery i czego potrzebują OK od NVIDII.

Igor pokazał nam własne oprogramowanie, którego asemblerzy używają z NVIDIA: zielone światło NVIDIA. Zdjęcie przedstawia „GTX”, ale to tylko przykład wskazanej procedury.

wycieki rtx40

W rzeczywistości każdy procesor graficzny (GPU) zaprojektowany przez asemblera musi uzyskać zgodę firmy NVIDIA przed wyprodukowaniem i wprowadzeniem na rynek. Proces wygląda następująco:

 • Zespół otrzymuje i przegląda specyfikacje i zasady programu.
 • Prześlij wirtualny projekt projektowy (CDP) do firmy NVIDIA zgodnie z zaleceniami.
 • NVIDIA otrzymuje go i zatwierdza.
 • Kompilator przesyła projekt zewnętrzny (obudowę) i układ PCB do przeglądu.
 • NVIDIA wysyła próbki inżynierii GPU do asemblera.
 • Asembler dostarcza NVIDIA próbki paneli dla krzywej dBA, jeśli nie ma własnego laboratorium akustycznego.
 • Czas uruchomić test zielonego światła za pomocą oprogramowania PREL i wysłać wyniki do firmy NVIDIA w celu uzyskania zielonego światła.
  • Wraz z zielonym światłem NVIDIA przesyła plik VBIOS produktu.
  • Jeśli nie, wysyła raport o błędzie do poprawienia, a kompilator musi ponownie wysłać wszystko poprawione.
 • Asembler przesyła firmie NVIDIA grafikę pudełka do recenzji (opakowanie).
 • Rozpoczyna się masowa produkcja niestandardowego modelu.
 • Kompleks dostarcza wszystkie panele do produkcji z zatwierdzonym projektem: żadne zmiany nie są dozwolone po zatwierdzeniu.
 • Wszyscy konstruktorzy muszą uzyskać zgodę firmy NVIDIA przed poddaniem procesorów graficznych kompresji i muszą korzystać z ostatecznego zatwierdzonego projektu.

Dlatego też, jeśli nie ma chipsetów NVIDIA RTX 4000, nie możemy zobaczyć wyciekających testów. asemblerzy otrzymują sterowniki o bardzo ograniczonej wydajności, co nie ma sensu w grach,

Jak podkreśla Igor, w Intelu jest to bardziej poufne: wiceprezes musi zgodzić się na umowę o zachowaniu poufności (NDA) dla sterowników agregatorów.

Dlatego Brak przecieków na temat wydajności NVIDIA RTX 40sprowadza się to do bardzo małego zapasu, który istnieje, ponieważ żaden asembler nie otrzymał ani jednej jednostki, aby móc ją przetestować.

Polecamy Najlepsza karta graficzna na rynku

Czy wpłynie to na ostateczny stan akcji NVIDIA?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.