„Nie może zagrać kolejnej minuty z Hiszpanią”

Josep Pedrol, prezenter „El Chiringuito” Porozmawiaj o Alvaro Moracie Po meczu między Hiszpanią a Polską, który zakończył się remisem 1:1 i bramce napastnika Juventusu. Jednak krawędź Poinformował o swoich wypowiedziach Po sesji nie przeszły niezauważone.

Prezenter ma więcej niż jasność w swojej opinii o Moracie: „Nie może grać przez minutę z reprezentacją narodową. Luis Enrique to założy, ale… wspierasz go? Dlaczego, jeśli mówi, że krytyka nie ma dla niego znaczenia?

„Nie możemy dopuścić zawodnika z drużyny narodowej Powiedz, że nie dbasz o wszystko, I powiedzieć, że w Hiszpanii można swobodnie wypowiadać się”.

Pedrol kontynuuje: „To jest to w drużynie narodowej, rodzić w domu… Wszędzie go krytykowali. To właśnie powoduje. Nie jest graczem, na który można mieć nadzieję”.

„Poczekaj przynajmniej, mogą cię wyrzucić w środę. Wymyśliłem to pogawędka Ponieważ myślałem, że wygram i strzelę gola.

Prezenter wysyła mu wiadomość: „Zakryj się. Jak nie zawracać sobie głowy. martw się o swoją grę, Aby rodzice i dzieci spali. Oni są znudzeni.”

Alvaro Morata, autor gola Hiszpanii przeciwko Polsce, wystartował kontrowersyjna wiadomość Po meczu, w którym grała drużyna, który zakończył się remisem.

„Ludzie? Jeśli mi na tym zależy… Wyrażanie opinii w tym kraju jest łatwe i bezpłatne.” Powiedział.

Hiszpania jest na linie w Pucharze Europy i musi to zrobić Zwycięstwo tak lub tak dla Słowacji być w 1/8 finału. Do tej pory po dwóch meczach dodali dwa punkty i strzelili tylko jednego gola.

To może Cię zainteresować

Ostre przesłanie Alvaro Moraty po remisie z Polską: „Ludzie? Tu opinia jest wolna i łatwa”.

Laporte Lewandowski marzył: Bayern zjadł go w remisie 1:1

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *