Nie przegap szansy! Program powraca na Nintendo Switch

Prawda jest taka, że ​​duża popularność konsoli Nintendo sprawia, że ​​bardzo rzadko można ją znaleźć ze zniżką. Nadszedł więc czas, aby go zdobyć, ponieważ jest w sprzedaży na Amazon i może nie wrócić na długo.

Jest dostępny na Amazon na Nintendo Switch

Konkretnie cena, za jaką możemy teraz dostać słynną konsolę, to 303,99 euro. Biorąc pod uwagę, że oficjalna lub sugerowana cena sprzedaży wynosi 329,99 euro, oznacza to, że możemy Zaoszczędź ponad 25 euro na zakup.

Ponieważ jest to produkt sprzedawany i wysyłany przez sam Amazon, czas dostawy wynosi tylko jeden dzień, jeśli złożymy zamówienie z wystarczającą ilością czasu, aby mogło zostać wysłane tego samego dnia. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnej wysyłki, jeśli jesteśmy klientem Amazon Prime.

Dla większości najlepsza przenośna konsola

Jedną z wielkich zalet lub cech charakterystycznych Nintendo Switch jest to, że pozwala nam używać go jako konsoli laptop Q jako kontroler cukierek podłączony do naszego telewizora. Możemy nawet rozpocząć grę w jednym trybie i kontynuować ją w innym, co jest bardzo przydatne, gdy jesteśmy w połowie gry i np. wychodzimy z domu.

Chociaż w rzeczywistości oferuje trzy różne tryby użytkowania, tryb przenośny, który pozwala nam zabrać go wszędzie i bawić się jego kontrolerami lub konsolami, tryb TV, umieszczenie konsoli na podstawie i podłączenie jej do telewizora oraz tryb pulpitu, co pozwala po prostu udostępnić swój ekran na telewizorze.

podstawa przełącznika Nintendo

Przeglądając charakterystykę lub specyfikację samej konsoli, należy powiedzieć, że jest ona wyposażona w 6,2-calowy ekran dotykowy Towarzyszą mu dwa kontrolery Joy-Con. Dzięki tym kontrolkom możliwa jest gra z przyjaciółmi lub rodziną różnymi tytułami w trybie wieloosobowym w dowolnym miejscu i w pełnym komforcie. Każdy Joy-Con jest wyposażony we własne silniki wibracyjne, dzięki którym gra jest bardziej realistyczna.

Sama konsola zawiera kamerę na podczerwień z wykrywaniem ruchu, wbudowane głośniki, przyciski do różnych regulacji i otwór dla karty pamięci (microSD, microSDHC i microSDXC).

Dla tych, którzy są szczególnie zainteresowani trybem przenośnym, ważne jest, aby powiedzieć, że konsola Nintendo Switch ma baterię, która zapewnia autonomię Od 4 do 9 godzin rozgrywkiWięcej niż wystarczająco na przyjemne popołudnie, gdziekolwiek pójdziemy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *