Nie są jeszcze w sprzedaży, a już mają aktualizację

Nie są jeszcze w sprzedaży, a już mają aktualizację

Apple skupia się na wypuszczeniu na rynek okularów Vision Pro, jednak nie trafiły one jeszcze do rąk pierwszych nabywców i otrzymały już pierwszą aktualizację oprogramowania. Nowy produkt marki zadebiutował stylowo i efektownie Pierwsza sprzedaż, która przekroczyła oczekiwania. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, okulary dotrą Następnego 2 lutego wraz z wydaniem VisionOS 1.01 pod pachą.

Oprócz sprzętu, który firma zaprojektowała już dla pierwszej generacji okularów rzeczywistości rozszerzonej, oprogramowanie to drugi kluczowy filar, dzięki któremu Apple może zamienić swoje rychłe wejście na ten rynek w ogromny sukces. Pomimo pewnych braków w wersji demonstracyjnej aplikacji, system operacyjny Vision Pro będzie aktualny, gdy trafi do rąk pierwszych użytkowników.

Nicholas Alvarez podniósł alarm O tym na swoich portalach społecznościowych, gdzie zazwyczaj relacjonuje ruchy w oprogramowaniu Apple’a. W tym tygodniu firma wypuściła VisionOS 1.01— Bezprzewodowa aktualizacja oprogramowania Delta. Oznacza to, że 2 lutego, kiedy okulary na pewno wyjdą na ulice, nastąpi ich pierwsza regulacja.

Wciągające wrażenia na Apple TV.

Manzana

Omikrono

Jak pokazano w 9 do 5Mac Tak szybkie tempo aktualizacji oprogramowania sugeruje, że w połowie roku może pojawić się więcej nowości. Podczas corocznej konferencji deweloperów firmy WWDC 2024 Apple Może zaoferować wersję VisionOS 2.0. W ubiegłym roku właśnie na tym etapie marka zaprezentowała swój nowy produkt.

Historia innych urządzeń utwierdza w tym przekonaniu, gdyż po premierze Apple Watcha firma ogłosiła watchOS 2 w czerwcu, kilka miesięcy po zainstalowaniu wersji watchOS1 na swoim pierwszym zegarku. Pierwsza aktualizacja oprogramowania zegarka pojawiła się miesiąc po wejściu do sprzedaży, dlatego tak wczesna aktualizacja okularów była zaskoczeniem. Jeszcze przed ogłoszeniem daty sprzedaży Vision Pro iPhone 15 umożliwiał już przestrzenne nagrywanie wideo.

Apple Vision Pro

Manzana

Darmowy Android

Nie wiadomo jeszcze, jakie zmiany przyniesie ta zmiana oprogramowania, ale w przypadku tak nowego produktu każde ulepszenie jest ważne, szczególnie gdy duża społeczność programistów jest zaangażowana w tworzenie aplikacji i funkcji, które dostosowują się do wszystkich możliwości, jakie oferuje jego sprzęt.

Wyzwaniem dla Vision Pro jest ożywienie wykorzystania rzeczywistości rozszerzonej i uwolnienie użytkownika od ograniczeń urządzeń z jednym fizycznym ekranem. Na przykład odwracając głowę, możesz przejść z gigantycznego wirtualnego ekranu lub wielu elementów, takich jak rozmowa wideo, z powrotem do prawdziwego świata przed tobą i odwrotnie.

Netflix i Spotify odmówiły obecnie dostosowania swoich platform do systemu operacyjnego W przypadku tego nowego urządzenia inne duże marki, takie jak Disney+, skupiają się na tworzeniu treści 3D i wciągających wrażeń dla szczęśliwych nabywców Vision Pro.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *