niedziela, 10 października 2021 (07:00 GMT)

Ta treść została wydana 10 października 2021 – 07:00

Wybory we Francji – Paryż – Rosnące ceny energii elektrycznej i gazu sprawiły, że debata o energii stała się głównym tematem kampanii przed francuskimi wyborami prezydenckimi i powrotem części utraconej popularności do energii jądrowej.

Polska Unia Europejska – Kraków (Polska) wzywa do protestów opozycji w Polsce przeciwko kontrowersyjnemu orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, odrzucającym priorytetową politykę prawa socjalnego i podkreślającym relacje między Warszawą a Brukselą.

Wybory w Iraku – Bagdad – Irak przeprowadził wybory do zgromadzeń pod koniec 2019 r. po dwóch latach niestabilności politycznej w wyniku masowych walk, które wstrząsnęły krajem. Carlos Cravera

(Zdjęcie) (Wideo) (Dźwięk) (Zgłoś do kamery)

Partie opozycyjne i organizacje społeczeństwa obywatelskiego protestują przeciwko decyzji prezydenta Tayyipa Erdogana o zawieszeniu parlamentu, dymisji rządu i domaganiu się wyjątkowych uprawnień. EFE (zdjęcie) (dźwięk) (wideo)

Brexit

______

Gibraltar – Bruksela – W poniedziałek w Brukseli rozpoczynają się rozmowy Komisji Europejskiej (KE) z Wielką Brytanią na temat sytuacji po Brexicie na Gibraltarze, prawie rok po zamknięciu tymczasowego porozumienia w sprawie madryckiej i londyńskiej skały.

Irlandia Północna – Dublin – Unia Europejska i Wielka Brytania wznowią stosunki w przyszłym tygodniu, aby rozwiązać problemy spowodowane Brexitem w Irlandii Północnej, ponieważ probrytyjska Unia stara się ponownie rozważyć warunki rozwodu między Brukselą a Londynem.

Analiza

________

Rosja Gaz – Moskwa – Moskwa obiecuje zwiększenie dostaw gazu do Europy i stabilizację rynku.

Chronologia

_______

Czynsz w Holandii – hack – czynsz w Holandii zależy od złożonego systemu punktowego, luksusowych akcesoriów lub dodatkowej wartości powierzchni zewnętrznej. Osoby, które nie osiągną 142 punktów, są klasyfikowane jako mieszkania komunalne z maksymalnym dochodem 752 euro i czekają na długą listę oczekujących dla rodzin o niskich dochodach. Przez Imane Rashidi.

amg

Międzynarodowe FF

F EFE 2021. Redystrybucja i redystrybucja całości lub części treści Usług Efe jest wyraźnie zabroniona bez uprzedniej i wyraźnej zgody Agencji EFE SA.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *