Nieobecność w Pucharze Europy: Sergio Ramos, Oblak, Haaland…

Czekając na wybitne nazwiska, które zaznaczą rozwój Pucharu Europy i staną się mistrzami w rozgrywkach, od samego początku wymieniono wyraźną nieobecność. Szesnasta edycja z mistrzostw kontynentalnych.

Gracze tacy jak Sergio Ramos, Jan Oblak, Erling Haaland, Marc-Andre ter Stegen lub Virgil van Dyck, Między innymi zostali wykluczeni z różnych powodów z europejskiej imprezy.

Sergio Ramos

Szczególnie godny uwagi jest przypadek Sergio Ramosa, kapitana hiszpańskiej drużyny, który był w ostatniej chwili Pozbyłem się go Luis Enrique Kierować misją „La Roja”.

Kapitan, jeden z najlepszych hiszpańskich piłkarzy w historii, został przez Hiszpanów opuszczony ze względu na jego skromną dotychczasową obecność na boisku w tym roku. Niedowaga z powodu kontuzji i występu uzależnionego od pozornie pośpiesznego ponownego pojawienia się, budowa andaluzyjskiego gracza potrzebowała przerwy w poszukiwaniu grupy data nie nadeszła.

Pięć oficjalnych meczów z Realem Madryt, niekompletnych i bardziej symbolicznych niż skuteczne występy z reprezentacją narodową, to Tapeta Sergio Ramosa Jak dotąd w 2021 r.

W wieku trzydziestu pięciu lat iz przyszłością w powietrzu hiszpański kapitan musiał wysiąść z pociągu, oczywiście قطارJego ostatnie Mistrzostwa Europy.

180 meczów międzynarodowych oświetla zgromadzony prezent madrysty wymuszona egzystencja W selekcji w ich ostatnich apelach o zapis historyczny, gdyby przybył, musiałby poczekać.

Nic nie poszło dobrze dla Sergio Ramosa w 2021 roku, ponieważ musiał poradzić sobie z dwoma kontuzjami i COVID-19. i zwalnia. Nie udało się zgromadzić korzyści, aby wzmocnić zaangażowanie w odnowienie klubu. A potem wychodzi z Mistrzostw Europy z rekordem w zasięgu wzroku.

Cztery Finały Mistrzostw Świata (Niemcy 2006, RPA 2010, Brazylia 2014, Rosja 2018), trzy Puchary Europy (Austria i Szwajcaria 2008, Polska i Ukraina 2012 oraz Francja 2016) i dwa trofea Pucharu Konfederacji, zwróć bagaż kapitana, tym razem w nowej, krzykliwej dacie.

Marc Andre ter Stegen

Sergio Ramos wyzdrowiał, ale nie znalazł na czas odpowiedniej formy fizycznej. Inny przypadek to Marc-Andre ter Stegen, który wycofał się z drużyny Niemiec. Gol, jeden z najlepszych goli w lidze hiszpańskiej, zdecydował się na operację Ścięgno rzepki prawego kolana.

Zna gola Barcelony Wymienny futerał z Niemcy, że dobry poziom ostatnich sezonów nie wystarczył, by przejąć kontrolę nad bramkarzem Bayernu Monachium Manuelem Neuerem, nie podlegają negocjacjom z Joachimem Loewem.

Kilka dni temu Ter Stegen, z Dwadzieścia dziewięć lat A za nim dwadzieścia cztery mecze międzynarodowe.

Osobisty wybór Archera Mönchengladbach Że po długiej grze z dyskomfortem i bólem postanowił postawić na interesy swojego klubu Barcelona, ​​z którą w przyszłym roku dokończy osiem sezonów.

Virgil van Dijk

Virgil van Dijk ze swojej strony woli nie ryzykować i dokończyć rekonwalescencji uraz więzadła krzyżowego Które cierpiał w październiku ubiegłego roku, przez co przegapił cały sezon.

Zawodnik Liverpoolu, uważany za jednego z najlepszych środkowych obrońców na świecie, jest dla niego niezbędny Jürgen Klopp Za którym tęsknię przez cały rok, jest w końcowej fazie wyzdrowienia z tej poważnej choroby.

To najbardziej wrażliwa strata dla reprezentacji Holandii, która wejdzie do Mistrzostw Europy nie opóźniając swojego głównego początku. Van Dijk traktuje priorytetowo jego przygotowanie. Załóżmy, że w wieku dwudziestu dziewięciu lat tor się zgubił. Ze swoją drużyną i ze swoją drużyną narodową serce Bredy osiągnie swoje cele Sezon 5 z CzerwonymiGdzie przybył po wyjściu do Southampton, jego pierwszym celem w premierze.

Zlatan Ibrahimović

Szwedzki napastnik Milanu wydawał się być na emeryturze, aw wieku 39 lat udowodnił, że jest w pełni sił. W klubie Rossonero powrócił z sukcesami i występami do wysokiej konkurencji. Doprowadziło to do tego, że zaczął rzucać butami dla reprezentacji swojego kraju, Szwecji, do której zgodził się wrócić po pięciu latach. Pożądany przez publiczność i artystyczny.

Najlepszy skandynawski piłkarz ogłosił niedawno swoją tożsamość Powrót do reprezentacji narodowej ostatni marzec. Został następnie odwołany, nie rozbił się i stał się trwałym środkiem Eurocup.

Skręcenie w lewym kolanie kilka tygodni temu sprawiło, że stał się ciemniejszy Perspektywa konkurencyjna. Oczekiwany powrót do zdrowia trwał ponad półtora miesiąca, bez czasu na przedłużenie 118 meczów ze Szwecją w ważnym turnieju.

To był koniec sezonu. Ibrahimović Nie mógł dokończyć sezonu ze swoją drużyną i nie awansował do piątego finału mistrzostw Europy. Nie przegapili niczego od Portugalii 2004, kiedy doszli do ćwierćfinału. Był także w Austrii i Szwajcarii 2008, Polsce i Ukrainie 2012 oraz Francji 2016.

Od bycia jednym z zarzutów do zostania jednym z brak.

Jan Oblak

Kontuzje, operacje lub opóźniony powrót do zdrowia spowodowały, że wielu regularnych graczy odpadło z Pucharu Europy ze swoimi zespołami. Tak nie jest w przypadku Słoweńca Jana Oblaka, bramkarz Atletico Madryt, Albo Erling Haaland, napastnik Borussii Dortmund, został ukarany dyskwalifikacją w fazie kwalifikacyjnej dla swoich drużyn.

Oblak Najlepszy bramkarz na świecie Nie udało mu się zdobyć biletu do finału. Słowenia nigdy nie wzięła udziału w żadnych Mistrzostwach Europy i tylko dwukrotnie zdołała być częścią składu Pucharu Świata, w Korei i Japonii w 2002 roku oraz w RPA w 2010 roku.

mil połączony słoweński Nie zajęli czwartego miejsca w swojej grupie w rundzie wstępnej, za Polską, Austrią i Macedonią Północną. Nie zgodził się nawet na dogrywkę.

Bramkarz Atletico Madryt, który jest kluczem do zdobycia tytułu mistrzowskiego i najmniej przegranej ponownie w rozgrywkach, na uboczu europejskiej rywalizacji ze swoją drużyną narodową, a często poza wielkimi imprezami.

Erling Braut Haaland

Jeden z największych nieobecnych na konkursie. Puchar Europy przegapi moment Norwega Efekt turnieju.

Haaland, jak rodak Martina Odegaarda, Odpoczą w lecie. Omal nie stał się nowicjuszem w kadrze narodowej, z którą zadebiutował we wrześniu 2019 roku, właśnie w eliminacjach do Pucharu Europy.

Jego brutalne podejście do wysokiej konkurencji i cele nie wystarczyły, by zmienić los Norwegia, z mistrzostw w powtórce.

grupa, która prowadzi Bezsensowny Solbakken Zajęła trzecie miejsce w grupie za Hiszpanią i Szwecją, która dotarła do ostatniego etapu. Miał jednak nową szansę. Zagrał rolę powtórki, z której spadł z Serbii.

W rozgrywkach nie będzie goli Haaland. Napastnik Borussii Dortmund zakończył turniej ze swoją drużyną 41 bramek w wielu meczach, Jedna stawka za spotkanie. W roku jej eksplozji i konsolidacji w wysokiej konkurencji nie będziesz mógł zadebiutować ani zobaczyć jej na ważnym wydarzeniu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *