Nieobecność w Pucharze Europy: Sergio Ramos, Oblak, Haaland…

Czekając na wybitne nazwiska, które zaznaczą rozwój Pucharu Europy i staną się mistrzami w rozgrywkach, od samego początku wymieniono wyraźną nieobecność. Szesnasta edycja z mistrzostw kontynentalnych.

Gracze tacy jak Sergio Ramos, Jan Oblak, Erling Haaland, Marc-Andre ter Stegen lub Virgil van Dyck, Między innymi zostali wykluczeni z różnych powodów z europejskiej imprezy.

Sergio Ramos

Szczególnie godny uwagi jest przypadek Sergio Ramosa, kapitana hiszpańskiej drużyny, który był w ostatniej chwili Pozbyłem się go Luis Enrique Kierować misją „La Roja”.

Kapitan, jeden z najlepszych hiszpańskich piłkarzy w historii, został przez Hiszpanów opuszczony ze względu na jego skromną dotychczasową obecność na boisku w tym roku. Niedowaga z powodu kontuzji i występu uzależnionego od pozornie pośpiesznego ponownego pojawienia się, budowa andaluzyjskiego gracza potrzebowała przerwy w poszukiwaniu grupy data nie nadeszła.

Pięć oficjalnych meczów z Realem Madryt, niekompletnych i bardziej symbolicznych niż skuteczne występy z reprezentacją narodową, to Tapeta Sergio Ramosa Jak dotąd w 2021 r.

W wieku trzydziestu pięciu lat iz przyszłością w powietrzu hiszpański kapitan musiał wysiąść z pociągu, oczywiście قطارJego ostatnie Mistrzostwa Europy.

180 meczów międzynarodowych oświetla zgromadzony prezent madrysty wymuszona egzystencja W selekcji w ich ostatnich apelach o zapis historyczny, gdyby przybył, musiałby poczekać.

Nic nie poszło dobrze dla Sergio Ramosa w 2021 roku, ponieważ musiał poradzić sobie z dwoma kontuzjami i COVID-19. i zwalnia. Nie udało się zgromadzić korzyści, aby wzmocnić zaangażowanie w odnowienie klubu. A potem wychodzi z Mistrzostw Europy z rekordem w zasięgu wzroku.

Cztery Finały Mistrzostw Świata (Niemcy 2006, RPA 2010, Brazylia 2014, Rosja 2018), trzy Puchary Europy (Austria i Szwajcaria 2008, Polska i Ukraina 2012 oraz Francja 2016) i dwa trofea Pucharu Konfederacji, zwróć bagaż kapitana, tym razem w nowej, krzykliwej dacie.

Marc Andre ter Stegen

Sergio Ramos wyzdrowiał, ale nie znalazł na czas odpowiedniej formy fizycznej. Inny przypadek to Marc-Andre ter Stegen, który wycofał się z drużyny Niemiec. Gol, jeden z najlepszych goli w lidze hiszpańskiej, zdecydował się na operację Ścięgno rzepki prawego kolana.

Zna gola Barcelony Wymienny futerał z Niemcy, że dobry poziom ostatnich sezonów nie wystarczył, by przejąć kontrolę nad bramkarzem Bayernu Monachium Manuelem Neuerem, nie podlegają negocjacjom z Joachimem Loewem.

Kilka dni temu Ter Stegen, z Dwadzieścia dziewięć lat A za nim dwadzieścia cztery mecze międzynarodowe.

Osobisty wybór Archera Mönchengladbach Że po długiej grze z dyskomfortem i bólem postanowił postawić na interesy swojego klubu Barcelona, ​​z którą w przyszłym roku dokończy osiem sezonów.

Virgil van Dijk

Virgil van Dijk ze swojej strony woli nie ryzykować i dokończyć rekonwalescencji uraz więzadła krzyżowego Które cierpiał w październiku ubiegłego roku, przez co przegapił cały sezon.

Zawodnik Liverpoolu, uważany za jednego z najlepszych środkowych obrońców na świecie, jest dla niego niezbędny Jürgen Klopp Za którym tęsknię przez cały rok, jest w końcowej fazie wyzdrowienia z tej poważnej choroby.

To najbardziej wrażliwa strata dla reprezentacji Holandii, która wejdzie do Mistrzostw Europy nie opóźniając swojego głównego początku. Van Dijk traktuje priorytetowo jego przygotowanie. Załóżmy, że w wieku dwudziestu dziewięciu lat tor się zgubił. Ze swoją drużyną i ze swoją drużyną narodową serce Bredy osiągnie swoje cele Sezon 5 z CzerwonymiGdzie przybył po wyjściu do Southampton, jego pierwszym celem w premierze.

Zlatan Ibrahimović

Szwedzki napastnik Milanu wydawał się być na emeryturze, aw wieku 39 lat udowodnił, że jest w pełni sił. W klubie Rossonero powrócił z sukcesami i występami do wysokiej konkurencji. Doprowadziło to do tego, że zaczął rzucać butami dla reprezentacji swojego kraju, Szwecji, do której zgodził się wrócić po pięciu latach. Pożądany przez publiczność i artystyczny.

Najlepszy skandynawski piłkarz ogłosił niedawno swoją tożsamość Powrót do reprezentacji narodowej ostatni marzec. Został następnie odwołany, nie rozbił się i stał się trwałym środkiem Eurocup.

Skręcenie w lewym kolanie kilka tygodni temu sprawiło, że stał się ciemniejszy Perspektywa konkurencyjna. Oczekiwany powrót do zdrowia trwał ponad półtora miesiąca, bez czasu na przedłużenie 118 meczów ze Szwecją w ważnym turnieju.

To był koniec sezonu. Ibrahimović Nie mógł dokończyć sezonu ze swoją drużyną i nie awansował do piątego finału mistrzostw Europy. Nie przegapili niczego od Portugalii 2004, kiedy doszli do ćwierćfinału. Był także w Austrii i Szwajcarii 2008, Polsce i Ukrainie 2012 oraz Francji 2016.

Od bycia jednym z zarzutów do zostania jednym z brak.

Jan Oblak

Kontuzje, operacje lub opóźniony powrót do zdrowia spowodowały, że wielu regularnych graczy odpadło z Pucharu Europy ze swoimi zespołami. Tak nie jest w przypadku Słoweńca Jana Oblaka, bramkarz Atletico Madryt, Albo Erling Haaland, napastnik Borussii Dortmund, został ukarany dyskwalifikacją w fazie kwalifikacyjnej dla swoich drużyn.

Oblak Najlepszy bramkarz na świecie Nie udało mu się zdobyć biletu do finału. Słowenia nigdy nie wzięła udziału w żadnych Mistrzostwach Europy i tylko dwukrotnie zdołała być częścią składu Pucharu Świata, w Korei i Japonii w 2002 roku oraz w RPA w 2010 roku.

mil połączony słoweński Nie zajęli czwartego miejsca w swojej grupie w rundzie wstępnej, za Polską, Austrią i Macedonią Północną. Nie zgodził się nawet na dogrywkę.

Bramkarz Atletico Madryt, który jest kluczem do zdobycia tytułu mistrzowskiego i najmniej przegranej ponownie w rozgrywkach, na uboczu europejskiej rywalizacji ze swoją drużyną narodową, a często poza wielkimi imprezami.

Erling Braut Haaland

Jeden z największych nieobecnych na konkursie. Puchar Europy przegapi moment Norwega Efekt turnieju.

Haaland, jak rodak Martina Odegaarda, Odpoczą w lecie. Omal nie stał się nowicjuszem w kadrze narodowej, z którą zadebiutował we wrześniu 2019 roku, właśnie w eliminacjach do Pucharu Europy.

Jego brutalne podejście do wysokiej konkurencji i cele nie wystarczyły, by zmienić los Norwegia, z mistrzostw w powtórce.

grupa, która prowadzi Bezsensowny Solbakken Zajęła trzecie miejsce w grupie za Hiszpanią i Szwecją, która dotarła do ostatniego etapu. Miał jednak nową szansę. Zagrał rolę powtórki, z której spadł z Serbii.

W rozgrywkach nie będzie goli Haaland. Napastnik Borussii Dortmund zakończył turniej ze swoją drużyną 41 bramek w wielu meczach, Jedna stawka za spotkanie. W roku jej eksplozji i konsolidacji w wysokiej konkurencji nie będziesz mógł zadebiutować ani zobaczyć jej na ważnym wydarzeniu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *