Nieoczekiwany Balsamo wygrywa Puchar Świata

Flandria – Niepowstrzymane Włochy, te, które szyły Janę z Baroncinim, uczciły promień Elisy Balsamo, niespodziewanej mistrzyni świata. Włoszka podniosła ręce, a Marianne Voss, wielka holenderska dama, pochyliła głowę z obrzydzeniem. Gniew i smutek mieszały się we wstrząsie porażki w Leuven, gdzie brąz zdobyła Polka Katarzyna Nevyadoma. Voss nie znalazł pocieszenia, gdy Balsamu śmiał się głośno na wszystkie strony, bardzo szczęśliwy, wahając się przed takim wyczynem. Płakał z radości. „Potrzebuję miesiąca, żeby w to uwierzyć. To niesamowite. Nie mam słów, żeby to wyrazić” – powiedział Włoch ze szklistymi oczami, mokrymi w tęczy, niezwykłe osiągnięcie. Nikt nie spodziewał się, że założy go tęczowy balsamo, który przez ostatnie trzy edycje przebierał się w reprezentacji Holandii. Anna van der Bregen (2018 i 2020) oraz Anime Van Vleuten (2019). W rzeczywistości też nie spodziewała się takiego zwycięstwa.

Balsamo został uwolniony w wyścigu wybranych, a nieliczni biegacze, którym Mavi Garcia próbował uciec, ostatecznie rozpłynęli się po poszukiwaniu iluzji. Zwycięstwo Włochów było aktem wiary. Objawienie Pańskie w Louvain. Znalazłem balsam rajski. Włoch poradził sobie z Voss i pokonał holenderską drużynę, najsilniejszą, dopóki nie pokazał entuzjazmu balsamu, cykuty do Vossa.

W mundialu, który wciąż jest rosyjską ruletką, logika nie zawsze zwycięża. Mniej, jeśli to możliwe, gdy dominuje określone zaburzenie. Dlatego Balsamu wygrał dzięki wsparciu starożytnej włoskiej mądrości. wybór niebieski Biegł, nie narażając się na terminowe spotkanie z chwałą. Udało im się ścigać, by wyskoczyć z ławki. Złoty Voss, trzy złote i sześć srebrnych w finale Pucharu Świata, nie sądził, że Balsamo, który jest od niej 11 lat młodszy, będzie znaczącym pretendentem. przeliczono. Został uszyty za kierownicą Włochów, ale nie mógł wrócić do Balsamo, za co zapłaciły całe Włochy. Siła Holendra została zgaszona wraz z pojawieniem się uniesionego podbródka, który go oszpecił. Kołysał motocyklem ze wschodu na zachód, ale nie jechał wystarczająco daleko. Nosił ciężar swojej ogromnej legendy. Balsamu, pierwszy, który zaczął, mocno utknął. I nie spuścił stopy z przerażającym Vossem. Wytrwałość zaprowadziła go na Olimp. wskoczyć na tęczę.

Praktycznie przez cały wyścig w czołówce Errenteriarra Ane Santesteban zakończył test na 39. miejscu, trzy minuty i 31 sekund za zwycięzcą.

Elita Pucharu Świata Kobiet

Klasyfikacja

1 – Elisa Balsamo (Włochy)3h52:27

2 – Marianne Voss (Holandia)tony metryczne

3 – Catarzina Nevadoma (Bolonia)1″

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *