Niezwykła skarga kolegów Depo Martineza z Aston Villi

Niezwykła skarga kolegów Depo Martineza z Aston Villi

27 września 2023 – 09:25

Roszczenie zostało skierowane do klubu, a przywódcy przyjęli to do wiadomości i przekazali swoje obawy osobom naprawdę odpowiedzialnym za kontrowersyjną sytuację.

@emimartinezz1

Piłkarze Angielski klub Aston Villagdzie jest Mistrz Świata Emiliano „Debo” Martinezsą niezadowoleni z dotyku w koszulkach tej marki odzieży sportowej i uważają, że wpływa to na ich wyniki na boisku.

Dlaczego gracze Aston Villi narzekają?

Gracze narzekają na koszulki Na początku meczu są przesiąknięte potem i zatrzymują tę wilgoć przez pełne 90 minut.Według angielskiej gazety The Telegraph jest to dla nich niewygodne.

Skarga została zgłoszona do klubu, a liderzy zapoznali się z reklamacją i przekazali klubowi swoje obawy Brytyjska marka dostawcy Castor.

„Zawodnicy muszą grać w mokrych koszulkach Jest to problem, który należy rozwiązać. To nie może trwać cały sezon. Po około 10 minutach, „Wygląda na to, że piłkarze wskoczyli do basenu”.– poinformował rzecznik klubu.

astonvilla.webp

Zdjęcie: Iwan Weron

Ten problem bardzo szkodzi marce, która od czasu noszenia swoich ubrań właśnie osiągnęła pierwszy poziom Rangersi ze Szkocji, Newcastle United z Anglii i Bayer Leverkusen z Niemiec.

W Aston Villa, Oprócz „Depo” Martinez, jest Emiliano Buendia z Mar del Plataktóry cierpiał Zerwanie więzadła Będzie tęsknił za pół sezonu.

Kilka tygodni temu, Emiliano „Debo” Martineza Nie mógł utrzymać zwycięstwa Aston Villa W swoim pierwszym międzynarodowym meczu z drużyną Birmingham I spadł 3 do 2 z przodu Warszawa Legia Polska Jako gość Liga Konferencyjna Unii Europejskiejtrzecie co do wielkości mistrzostwa Europy.

Argentyński bramkarz rozpoczął całe 90 minut meczu Polska Odkąd strzelił trzy gole, miał mnóstwo pracy do wykonania. Zawodnik Mar del Plata zaliczył dwie interwencje, które uchroniły go przed przegraną, jedna po dośrodkowaniu w pierwszej połowie, a druga w środku strzału posłanego na rzut rożny.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *