Niezwykła strategia bramkarza w Polsce na obronę rzutu wolnego: zderzył się z zaimprowizowaną barierką, a jeden z jego kolegów cudem uniemożliwił zdobycie bramki.

Niezwykła strategia bramkarza w Polsce na obronę rzutu wolnego: zderzył się z zaimprowizowaną barierką, a jeden z jego kolegów cudem uniemożliwił zdobycie bramki.
Bramkarz pełnił rolę blokującego, zasłaniając wykonanie rzutu wolnego i mecz prawie zakończył się bramką

Piłka nożna to sport strategiczny, aby wygrać mecz, trzeba strzelać gole, ale trzeba też ich unikać. W lidze amatorskiej w Polsce akcja bramkarza mogła być najgorszą decyzją po rzucie wolnym, który omal nie zakończył się bramką dla przeciwnika.

Scena wydaje się surrealistyczna, ale wydarzyła się podczas meczu piłki nożnej w Europie i zdjęcia szybko stały się popularne. Problem w tym, że bramkarz opuścił bramkę, próbując ograniczyć miejsce niewłaściwemu zawodnikowi. Bramkarz był najbardziej zaawansowanym człowiekiem Improwizowana „barykada” dla trzech graczy. Za nim reszta jego kolegów z drużyny rozłożyła się, mieszając się na mniejszym obszarze z pięcioma konkurentami.

Korzystając z nieobecności bramkarza pod trzema słupkami bramkarza, zawodnik drużyny atakującej pobiegł kopnąć piłkę, która znajdowała się kilka metrów za Al Hilalem. Piłka minęła pierwszą przeszkodę i skierowała się w stronę bramki, a bronili jej wyłącznie gracze z pola.

Bez obecności bramkarza, który całkowicie stał za grą, jednemu z obrońców cudem udało się uratować ogrodzenie Uderzył głową, blokując bramkę. Piłka trafiła do rzutu rożnego, a bramkarz po doświadczeniu, które zszokowało wszystkich, wrócił na swoją normalną pozycję.

Dziwna scena wywołała serię komentarzy krytykujących zachowanie trenera, który nakazał ćwiczyć dziwną grę w defensywie, co niemal kosztowało jego zespół bramkę. W rzeczywistości stanowisko bramkarza można było zastąpić pozycją zawodnika rozgrywającego, aby bramka nie była niechroniona.

Czytaj:

Sprawozdawca Daniel Mollo potępił próbę nałożenia cenzury w „La Bombonera”: „To, co się dzisiaj wydarzyło, było bardzo poważne”.
Rewelacje Juliana Alvareza: Od nieuniknionej tragedii podczas Pucharu Świata po plan, zgodnie z którym Haaland przestał być fanem Boca i dołączył do River
Maradona go podziwiał, zabłysnął w Europie pomimo nadużyć i jeździł taksówką: legenda stojąca za najbardziej emocjonalnym uściskiem Lionela Scaloniego
Szokująca zmiana fizyczna byłego zawodnika Liverpoolu, który ważył ponad 170 kilogramów: „Bałem się o swoje życie”.
Uderzenie w golfa, które wprawiło wszystkich w niedowierzanie podczas turnieju w Nowej Zelandii

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *