Nintendo Direct: Paper Mario The Thousand-Year Door, klasyczna gra GameCube powraca

Nintendo Direct: Paper Mario The Thousand-Year Door, klasyczna gra GameCube powraca

Nintendo Direct, które odbyło się 14 września, przyniosło kilka nowości na ostatnie miesiące tego roku i początek 2024, a wśród nich powrót gry, którą tak bardzo pokochali gracze GameCube: Paper Mario: Drzwi tysiącletnie.

Poza tym przerobićogłoszono, że w epopei pojawiła się nowa gra WarioWare I F-Zero 99, a także Luigi’s Mansion 2 HD, Princess Peach: Showtime! i Another Code: Recollection; Więcej wiadomości dot Super Mario-RPG I przeróbka pierwszych trzech rozdziałów Jeździec grobowca Dla przełącznika Nintendo.

Ten obszerny katalog cyfrowych doświadczeń pokazuje, że japońska firma wciąż ma wiele planów, aby dalej tchnąć życie w obecną konsolę przed pojawieniem się jej nieuniknionego następcy, zwanego Nintendo Switch 2.


Dwa klasyki Legenda o Zeldzie Pojawia się na Nintendo Switch

Epickie ikony legenda o Zeldzie, Pierwotnie stworzona dla Game Boy Color, akcja będzie miała miejsce na Nintendo Switch Online.


Ze wszystkiego, co zaprezentowało Nintendo, fani najbardziej czekali na oficjalną zapowiedź graficznej aktualizacji gry Paper Mario: Drzwi tysiącletnie. Nowa wersja klasycznej gry GameCube Premiera na Nintendo Switch w 2024 roku Nowe funkcje obejmują ulepszenia dźwięku i grafiki.

Sterowanie w tym tytule zostanie również dostosowane do sterowania na Nintendo Switch, aby uniknąć problemów z grą, jak to miało miejsce w przypadku Złotookie 007.

Z drugiej strony wybór mini-gier WarioWare Dokonaj triumfalnego powrotu na konsolę Nintendo z ruch!Gdzie używać Wady radości Konieczne będzie pokonanie każdego wyzwania.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *