Nintendo kupuje ziemię w Kioto, aby założyć nowe centrum badawczo-rozwojowe

Nintendo ogłosił nabycie Ogromne tereny przemysłowe w mieście Kioto, w pobliżu swojej siedziby, w celu stworzenia nowego budynku ukierunkowanego na badania, rozwój i innowacje (B+R). Jest wskazany pod tymczasową nazwą Centrum Rozwoju Komendy Głównej, budynek nr 2To nowe centrum badawczo-rozwojowe Nintendo „odegra ważną rolę w rozwoju naszych badań i rozwoju” – czytamy w dokumencie.

Nintendo wykorzysta lata boomu do promowania wewnętrznego rozwoju

Ten nowy budynek ma zostać otwarty w miesiącu grudzień 2027. Mowa o gruntach o powierzchni ponad 1028 metrów kwadratowychco spowoduje powstanie budynku 12 roślin i 72 metry z Ponad 38000 metrów kwadratowych gruntów operacyjnych. Świetne uzupełnienie działu odpowiedzialnego za innowacyjność, kreatywność i rozwój nowych technologii w Nintendo.


Zapamiętaj słowa Shuntaro Furukawy: Nintendo już ostrzegało przed takim posunięciem

Jest to ruch długoterminowy, który jest zgodny z retoryką jego prezesa i dyrektora generalnego, Shuntaro FurukawaKto był na swoim ostatnim spotkaniu z inwestorami w listopadzie ubiegłego roku? Przenosić wyraźny zamiar Rozwijaj się w wewnętrznym rozwoju Nintendo w następnych latach. Dzięki ogromnemu kapitałowi, który zebrał Sukces Nintendo Switchktóra „znacznie przekroczyła” oczekiwania firmy, przeznaczy do roku obrotowego 2027 ponad 880 milionów dolarów na zwiększenie możliwości rozwoju.

Nintendo
W ten sposób Nintendo wyjaśniło swój wewnętrzny plan ekspansji w listopadzie ubiegłego roku.

W lutym ubiegłego roku Nintendo ogłosiło wydanie Umowa kupna ze studiem SRD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąJeden z najstarszych zespołów wsparcia. Operacja, o wartości 435 000 USD po kursie wymiany walut, została zakończona 1 kwietnia 2022 r. Jest to posunięcie zakładające relokację 140 pracowników, które „wzmocni zarządzanie i zabezpieczy dostępność zasobów SRD Nintendo, a także ułatwi oczekiwaną poprawę w wydajności tworzenia oprogramowania.”

źródło | Nintendo Co., Ltd.; przez Nintendo wszystko

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.