Nintendo publikuje porady, jak zapobiec przegrzewaniu się Switcha latem

Japonia jest świadkiem w tych ostatnich dniach a silna fala upałów – W zeszłym tygodniu w Tokio zanotowano dzienne temperatury przekraczające 35 stopni Celsjusza – a Nintendo postanowiło podzielić się klasą ostrzeżeń i wskazówek skierowanych do odbiorców Switcha, aby uniknąć przegrzania, które mogłoby spowodować szybsze niszczenie konsoli. Generalnie japońska firma ostrzega, że ​​w żadnym wypadku nie należy blokować otworów wlotu i wylotu powietrza Zapobieganie wzrostowi temperatury wewnętrznej systemu Zalecano unikanie stosowania go w pomieszczeniach lub miejscach, w których panuje wysoka temperatura.

Używanie konsoli Nintendo Switch w miejscu o wysokiej temperaturze może spowodować przegrzanie konsoli. Proszę używać konsoli w miejscach o temperaturze 5-35°C (41-95°F). Zamknięcie otworów wlotowych i wylotowych powietrza może również spowodować, że konsola Nintendo Przełącz na przegrzanie. Temperatura konsoli, proszę Wokół tych otworów powinna być dobra wentylacjaMożemy przeczytać w tym wspólnym oświadczeniu firmy.

Sprzedaż przełączników spadła w Japonii

W zeszłym tygodniu poinformowano, że z powodu zakłóceń w łańcuchu dostaw Nintendo, sprzedaż Nintendo Switch spadła o 33% Między kwietniem a czerwcem w kraju wschodu słońca. Mimo tej sytuacji przedstawiciel firmy skomentował Nintendo zwiększa produkcjęchociaż w tej chwili nadal mają problemy z pozyskiwaniem części składowych, które wymagają bezprzewodowego połączenia Bluetooth.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.