Nottingham rozbuduje swój stadion o kontenery takie jak 974 na Katar 2022

Nottingham rozbuduje swój stadion o kontenery takie jak 974 na Katar 2022

Co musisz wiedzieć:

Nottingham Forest planuje rozbudowę o dodatkowe 5000 wyjmowanych foteli

Las Nottingham Analizuje opcje zwiększenia pojemności swojego stadionu w angielskiej Premier League i wśród opcji znajduje się „wersja” Układ stadionu 974 na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022Który został zbudowany z 974 kontenerów transportowych Meksyk rozegrał swój pierwszy mecz z reprezentacją Polski.

Stadion ten został rozebrany po zakończeniu zaplanowanych na nim meczów. Metoda ta znacznie ułatwiłaby proces rozbudowy stadionów reprezentacji Anglii. Bo nie wymaga pozwolenia na budowę, a raczej na montaż.

Nottingham chce zwiększyć pojemność stadionu

Nottingham Forest, drużyna, która dwukrotnie wygrała Ligę Mistrzów, spędziła kilka lat w Championship, a nawet w League One, która jest trzecią ligą, ale W zeszłym sezonie powrócił do Premier League i uniknął degradacji Do rywalizującego w tym roku o mistrzostwo Leicester traci cztery punkty.

Sytuacja ta skłoniła kibiców do żądania biletów podróżnych, szczególnie na mecze z mocnymi drużynami lub w decydujących konfrontacjach w walce o uniknięcie degradacji, stąd pojawiła się inicjatywa zwiększenia pojemności stadionu, co Obecnie może pomieścić 30 602 osobychociaż jego najlepszy wynik ze względów bezpieczeństwa od czasu powrotu do Premier League miał miejsce w meczu z Arsenalem w sezonie 2022–23, w którym zdobył nieco ponad 29 600 bramek.

Pomysł rozbudowy stadionu pozostawał w stagnacji aż do jej przybycia Tom Cartledge nowym prezydentem Kto podsunął pomysł? Zwiększenie pojemności City Ground do 35 000 kibiców. Według sportowiec, Właściciel Nottingham, Evangelos Marinakis, zwrócił na to uwagę w… Niektóre mecze były w stanie przyciągnąć na stadion aż 50 000 obserwujących.

Stadion Nottingham Forest

Kiedy planowana będzie rozbudowa stadionu Nottingham?

Póki co wszystko pozostało w wersjach tzw Nie ma oficjalnego planu, Jeśli jednak zostaną wybrane kontenery, prace będą mogły rozpocząć się już w grudniu, bo Nie będzie konieczne budowanie na ziemi, ale raczej instalowanie kontenerów. Który charakteryzuje się możliwością usunięcia, tak jak miało to miejsce w przypadku stadionu 974 w Katarze.

Te pojemniki Możliwość montażu w narożnikach Trent End, Jest to jedna z głównych trybun stadionu. Ta część nieruchomości Ma duże obszary po bokach Więc widać część ulicy. Celem będzie zamknięcie tych przestrzeni, co nie wpłynie znacząco na architekturę czy estetykę nieruchomości, a tym bardziej, jeśli uda się te sytuacje zdemontować.

Nottingham Trent Pozycja końcowa

Nottingham drugi sezon z rzędu walczy na dnie rankingów, więc ich celem jest po raz kolejny uniknięcie degradacji.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *