Nowa fabryka kompozytów polimerowych Sumika w Polsce


28.04.2021

Sumika Polymer Compounds (SBC), wchodząca w skład Sumitomo Chemical Group, buduje w Polsce nowy zakład, który zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2022 roku.

Nowy zakład, który będzie zlokalizowany BosnanNowa spółka zależna Sumika Polymer Compounds utworzy w Polsce Sp. Z oo (SPCP). Ta nowa polska fabryka z historycznymi obiektami we Francji i Wielkiej Brytanii; Oprócz niedawnych przejęć w Turcji pozwolą firmie działać bliżej i przy niższej emisji CO2. Cały rynek europejski.

Zakład Sumika w Polsce: blisko klientów

Lokalizacja filii SPC UE w Bośni nie jest przypadkowa. Bo to polskie miasto położone jest na zachodzie kraju Komunikuj się dobrze Poprzez sieć autostrad. W ten sposób nie tylko jest bliżej swoich polskich klientów, ale także oferuje nową lokalizację bliżej klientom niemieckim czy czeskim. Jest to wysoce uprzemysłowiony obszar geograficzny z dużą liczbą producentów samochodów i sprzętu AGD. Ogólną strategią ekspansji SPC EU jest promowanie jednostek odpowiedniej wielkości dla swoich partnerów handlowych.

wymagany Mieszanki PP W regionie nadal rośnie w związku z ekspansją rynku pojazdów elektrycznych (EV) w związku z zaostrzaniem przepisów środowiskowych. W zakładzie w Bosnan około 5500 metrów kwadratowych zostanie przeznaczone na produkcję nowego zakładu produkcyjnego Związki polipropylenu.

Zapewni to inwestycję Dodatkowa pojemność 30000 ton dla zespołu SPC Zwiększenie europejskich zdolności produkcyjnych 170 000 ton rocznie. Pierwszym krokiem w realizacji tej jednostki produkcyjnej w Polsce będzie utworzenie 30 nowych miejsc pracy, utworzenie dwóch linii produkcyjnych oraz budowa boksów do magazynowania i dystrybucji towarów. Nowy zakład ma rozpocząć produkcję Pierwszy kwartał 2022 r.

* Po więcej informacji: https://www.sumikaeurope.com/

Mundoblast

28.04.2021


You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *