Nowa kpina meksykańskiego dziennikarza po zwycięstwie Argentyny nad Australią: „Cudowny hat-trick Messiego”.

Nowa kpina meksykańskiego dziennikarza po zwycięstwie Argentyny nad Australią: „Cudowny hat-trick Messiego”.

The Reprezentacja Argentyny Kwalifikacja do ćwierćfinału Po pokonaniu Australii 2:1 W meczu, który prawie całkowicie kontrolował, choć wynik nie znalazł odzwierciedlenia w bramkach.

Drużyna Lionela Scaloniego ponownie świętowała, a kibice na trybunach stadionu Ahmed Ben Ali również, z wyjątkiem jednego, przybyli na stadion, aby obejrzeć mecz i Znowu kpi z kapitana Albicelest Lionel Messi.

Imię meksykańskiego dziennikarza Alvaro Moralesa Stało się wirusowe w mediach społecznościowych po pokonaniu Polski, eliminując ich drużynę w fazie grupowej, dla Wideo, w którym śmiał się z niecelnego rzutu karnego pchła.

Messi hat-trick przeciwko AustraliiSui komentator serii ESPN przez jego oficjalne konto Świergot.

informacja

„To historyczne i ciche zwycięstwo zostanie zapamiętane na zawsze. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHJUGGQQQQ, nawiązując do ostatniego fragmentu gry, w którym Albicelest Opuścił dwa kluczowe mecze i był bliski remisu Gdyby nie ratunek Emiliano pociągnąłem Martinez.

Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać, a jego post, który zawierał jego zdjęcie w otoczeniu Argentyńczyków i gesty, doczekał się ponad pięciu tysięcy komentarzy. „Ciągle chodziłem na mecze, więc Messi wciąż strzelał bramki”odpowiedział fan.

Jakie to smutne być w Katarze i oglądać mecze innych drużyn Ponieważ wyjechałeś pierwszy, aby kontynuować oglądanie wszystkiego w telewizji! Inny użytkownik szydził, a trzeci polecał: „Odsprzedaj bilety i zaoszczędź kilka pesos”.

Meksykański dziennikarz kpi z Messiego

* Morales kpił z Messiego w pojedynku z Polską

To nie pierwszy raz, kiedy Álvaro Morales kpi z zespołu Lionela Scaloniego, a zwłaszcza z Messiego. Podczas meczu z Polską meksykański dziennikarz, który oglądał mecz swojej drużyny z Arabią Saudyjską z Lusail, wrzucił wideo Śmiał się z niewłaściwego rzutu karnego dla gwiazdy Rosario.

„Mesito zawodzi”– skomentował śmiejąc się. Spotkania miały zakończyć się wynikiem 0:0. Jednak na początku drugiej połowy Albicelest Udało mu się objąć prowadzenie po bramce Alexisa Mac Allistera, a później zakończył mecz bramką Juliána Álvareza. Z drugiej strony Zwycięstwo Meksyku 2:1 nie pomogło trzy Mogę przejść do 1/8 finału.

„Chcę powiedzieć wszystkim hejterom białych, że prawda jest taka… Nie czytam ich (śmiech)”.Ale dzięki, że piszesz. Wliczam ich do mojego zespołu roboczego, a oni mówią mi, że są stamtąd. Dziękuję, wszystko się zgadza, piszcie, co chcecie, ja tego w żaden sposób nie czytam” – ostrzegł po opublikowaniu tego filmu.

Czytaj

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *