Nowa łatka poprawia te aspekty techniczne

Stopniowo wydaje się, że nadchodzą aktualizacje Halo Infinite. Prawdą jest, że do maja nie będziemy mieli najbardziej oczekiwanej aktualizacji gry dostępnej od czasu jej premiery, ale te drobne poprawki korygujące różne problemy techniczne są mile widziane. . wczoraj 343 branże Oficjalnie ogłoszono, że nowa aktualizacja do Halo Infinite była już dostępna, powtarzamy, że jest to nowa wersja Halo Infinite. Drobna aktualizacjaAle rozwiązuje kilka ważnych problemów, które utrudniały grę.

Od kilku tygodni społeczność Halo 343 Industries wzywa do szybszego tempa aktualizacji i pojawienia się nowej zawartości. Opinia publiczna wyraźnie chce więcej i od 343 będzie musiała zacząć krążyć, aby przygotować grę na wszystko, co powinno nastąpić w tym roku.

Zaktualizowano Halo Infinite

  • Animacje pierwszoosobowe, w tym przeładowywanie i wspinanie się, są teraz płynniejsze przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
  • Ulepszenia miksowania dźwięku zarówno w trybie wieloosobowym, jak i kampanii.
  • Udoskonalone wykrywanie oszustw i inne ulepszenia przeciwdziałania oszustwom.
  • Kilka ulepszeń funkcji Szybkie wznawianie na konsolach Xbox Series X i Xbox Series S.
  • Ulepszenia stabilności dla konsol Xbox One.
  • Pakiet OpTic Gaming Pack jest już dostępny w sklepie Halo Championship Store (HCS).

Jak wspomnieliśmy nieco powyżej, są to drobne, ale jednocześnie ważne poprawki, zdecydowanie ta mała aktualizacja 1,3 GB Nie rozwiązuje wszystkich znalezionych drobnych problemów, ale rozwiązuje niektóre z najbardziej uderzających i tych, które otrzymały najwięcej skarg od graczy.

Halo Infinite: Nowa łatka poprawia te aspekty techniczne — Nowa aktualizacja Halo Infinite naprawia niektóre z problemów technicznych, które wymieniliśmy poniżej.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.