Nowa wersja beta WhatsApp zawiera Flash Call. Do czego służy? | Techno Doctor | czasopismo

Jest to narzędzie opcjonalne.

Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych WhatsApp opracowuje Flash Call, nową funkcję, która pozwala użytkownikowi automatycznie zweryfikować swój numer telefonu, gdy próbuje się zalogować program.

Dzięki temu narzędziu program Messaging poprosi Cię o uzyskanie nowego pozwolenia na dostęp do rejestru połączeń Twojego telefonu. Jeśli zezwolisz mu na przeglądanie dzienników połączeń, aplikacja automatycznie sprawdzi, czy odebrałeś połączenie, które da Ci dostęp do Twojego konta.

WhatsApp zadzwoni na Twój numer telefonu, a następnie automatycznie zakończy połączenie, sprawdzi, czy jest w rejestrze połączeń, w szczegółach bramy Laptinfo.

Plik program Tej jednorazowej opcji użyjesz tylko do potwierdzenia odebrania połączenia. Nie będzie używany do innych celów i jest narzędziem opcjonalnym. Usługa Flash Call jest obecnie dostępna tylko w programie Google Play Beta; Oczekuje się, że wdroży go dla wszystkich w przyszłych aktualizacjach.

Z ponad 2 miliardami użytkowników WhatsApp jest wiodącą na świecie aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych. Został przejęty w 2014 roku przez Facebooka, firmę Mark Zuckerberg. Od tego czasu rozwinęła się w funkcje takie jak kanał, czat grupowy, rozmowy wideo, szyfrowanie od końca do końca, a nawet system płatności. (JA)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *