Nowe Horyzonty otrzymają w przyszłości nową darmową zawartość

Bez wątpienia była to jedna z gier 2020 roku. Przejście dla zwierząt; nowe Horyzonty Wygrał nas swoją wygodną sugestią i Pojawił się we właściwym czasie, kiedy epidemia rozprzestrzeniła się z większą siłą i zmusiła dużą część światowej populacji do pozostania w domu.

Tytuł Nintendo zawsze był ميز Stopniowo wprowadzaj nowe treści A także za darmo. Jednak brak powodów do wznowienia naszych misji na wyspie w ostatnich miesiącach zdewastował sąsiadów. Ogólnie Nintendo wydało następującą wiadomość.

Tak to jest. Od czwartku 29 lipca na placu budowy wyląduje nowa aktualizacja. W szczególności dotyczy to cotygodniowych fajerwerków, które były już dostępne w 2020 roku. Dzięki temu w tym sezonie pojawią się bardziej aktualne artykuły.

Niewątpliwie kolejną świetną wiadomością jest to, że japońska firma obiecała wszystkim zwolennikom, że Animal Crossing: New Horizons, aby uzyskać więcej darmowych treści w tym roku. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat tego, co to jest, a daty nie zostały wyjaśnione. To nie ma znaczenia, teraz będziemy musieli wszystko uporządkować i czekać nad morzem na ten deszcz treści.

Przewodniki po przejściach dla zwierząt: nowe horyzonty

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *