Nowe karty graficzne Intel: pełna lista i XeSS

Pełna lista kart graficznych Intel nowej generacji, w tym Został po raz pierwszy dostosowany ponad 20 lat temupojawił się w najnowszym oprogramowaniu sterowników, które gigant chipów wypuścił w wersji beta.

Z pewnością – podobnie jak my – jesteście rozczarowani, że nowe karty graficzne Intel Arc Al nie są już dostępne jako niezbędni animatorzy na rynku, na którym brakuje zapasów, wielu spekulantów i zbyt wysokie ceny. Po potwierdzeniu opóźnienia A jeśli chodzi o model dystrybucji, który rozpocznie się od producentów OEM w Chinach, możemy mieć tylko nadzieję, że firma naprawdę będzie w stanie konkurować z NVIDIA i AMD pod względem wydajności, kosztów i liczby wersji.

Lista kart graficznych Intel

Na to drugie mamy już odpowiedź. Wobec braku oficjalnej zapowiedzi całej linii, w ten weekend ukazał się sterownik „Intel Arc Graphics Windows DCH Driver – BETA 30.0.101.1732”. zawiera informacje Z obsługiwanych modeli i tutaj się pojawiają trochę wiedzy Jak premiera laptopów i Wielu innych, którzy jeszcze się nie pojawili:

Zgodnie z oczekiwaniami Intel będzie produkować układy graficzne Dla wszystkich segmentów rynku, w których działaw tym Arc do laptopów, na komputery stacjonarne (A770, A750, A580, A380, A310) oraz profesjonalne urządzenia do stacji roboczych Arc Pro A40/A50 i A30M. Intel Arc, podobnie jak generyczne procesory z serii Core, będzie dostępny w trzech wersjach. Chipy na poziomie podstawowym zostaną uwzględnione w Arc 3 (A3); Są to średnie osiągi w Arc 5 (A5) i wyższe osiągi, takie jak Arc 7 (A7).

Oto pełna lista nowych kart graficznych Intela i premiera XeSS 30

Nie są znane ceny ani dostępność konsumenckich wersji na komputery stacjonarne i z pewnością są one najbardziej oczekiwane poza wersjami limitowanymi.

Intel XeSS

Mamy więcej prywatności w związku z premierą technologii ponownego pomiaru opłat (Próbki Intel Xe Super Sampling) został stworzony, aby konkurować z DLSS firmy NVIDIA i FSR firmy AMD. Tego typu techniki ulepszania obrazu (podobnie jak ray tracing) były kluczowe dla wojny graficznej w ostatnich latach, zapewniając lepsze wrażenia wizualne.

Według twórców Massive Work Studio, Ta technologia zostanie wydana 20 maja Z łatką do gry akcji z perspektywy trzeciej osoby Dolmen. Intel zaoferuje go dla istniejących zintegrowanych układów graficznych, takich jak zintegrowana grafika oparta na Xe LP, dyskretna Iris Xe MAX i oczywiście dla Arc Alchemist, który mamy nadzieję wkrótce pojawi się na rynku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.