Nowe misje, przeprojektowana ścieżka dźwiękowa i obsługa VR

Nowe misje, przeprojektowana ścieżka dźwiękowa i obsługa VR

Galaktyka jest za daleko Gwiezdne Wojny To kopalnia świata rozrywki. Ilość produktów pochodzących z pierwszego wyreżyserowanego przez niego filmu George Lucas To było ogromne, a gry wideo nie były odporne na tę ogromną ekspansję.

Bez wątpienia jednym z najlepszych klasyków, jakimi mogliśmy się cieszyć, był Gwiezdne wojny: TIE Fighter, dzieło, które ujrzało światło dzienne 1994 przez Totally Games. Teraz projektant wykonał magię, nakładając na nią warstwę wysokiej jakości farby podczas remontu Myśliwiec TIE: całkowita konwersja.

Jednak niespodzianka! To nie jest remake, ale recenzja sequela Sojusz X-Wing 1999. Udało się przenieść wizualną część myśliwca TIE na jego następcę i Wprowadzaj ulepszenia z tego samego silnika.

Mamy więc naprawdę solidną zawartość, z 13 kampaniami składającymi się z 76 misji i 28 ćwiczeń z oryginalnym głosem i dialogami. Jako świetny dodatek do naszego 37 nowych misji I 4 zaktualizowane scenariusze szkoleniowe.

To dlatego, że pierwsze 8 bitew zawodnik remisowy, ale z zachowaniem ogólnej narracji i poszanowaniem głównych punktów fabuły. To się kumuluje Łącznie 145 misji Ze wszystkimi rozszerzeniami.

Czekaj, jest więcej. Ścieżka dźwiękowa została całkowicie zremasterowanaChociaż możesz użyć oryginału, jeśli czujesz nostalgię. Ponadto obejmują Wsparcie dla urządzeń VR W ten sposób osiągając pełne zanurzenie w galaktyce.

Jeśli chcesz otrzymać tę świetną zawartość, możesz przez ten link. Będziesz musiał mieć Sojusz X-Wing w swojej bibliotece i możesz grać bez problemów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *