Nowe możliwości dla Holguinero Loris Bobo

Zdjęcie: Roberto Morejon/JIT, Inder.

Srebrny medal olimpijski w Tokio i jego awans na trzecie miejsce w rankingu, w jego specjalizacji w szybkim pistolecie, powinny otworzyć więcej możliwości rywalizacji dla Leurisa Pupo Holguina.

Zakończenie igrzysk olimpijskich było rzadkością w turniejach gwiezdnych strzelców, co ostatecznie pogorszył Covid-19.

Ścieżka rywalizacji Bobo pokazuje, że jego wyniki są bardziej stabilne, gdy ma dobry wskaźnik uczestnictwa w różnych zawodach.

W tej chwili Lloris został już zaproszony na Puchar Prezydenta, w Polsce informację, którą sam sportowiec podał w rozmowie z prasą, w ramach działalności uznania odebrał wicemistrza olimpijskiego w Holguín.

Następnie Julio Hernandez, krajowy komisarz ds. strzelectwa, przekazał Jettowi cyfrowe szczegóły na ten temat, które były szeroko rozpowszechniane przez różne media.

Puchar Prezydenta Strzelanie z pistoletu i karabinu odbędzie się w Krakowie w dniach 3-10 listopada i obejmuje osiem sposobów rywalizacji.

Mężczyzna z Holguín, w towarzystwie swojego trenera Minardo Torresa, weźmie udział w tych zawodach, które zrzeszają 12 najlepszych strzelców w światowych rankingach. Ten turniej odbywa się co cztery lata.

Lloris ma teraz 3500 punktów w tabeli, wyprzedzając złoto olimpijskie w Tokio, Jan Kwikamboix (6250) z Francji i Christian Ritz (4050) z Niemiec, który startował w Rio de Janeiro-2016.

Oprócz tego trio, Peter Olesek (Estonia – 3147), Yuhong Li (Chiny – 3000), Clément Bissagit (Francja – 2940) i Oliver Gess (Niemcy – 2740) będą strzelać z szybkiego pistoletu prezydenta. Cup, Dayon Han (Korea Południowa – 2500), Leonid Ekimov (Rosja – 2290), Marco Carrillo (Peru – 2290), Oskar Miljeuk (Polska – 2267) i Ozgur Varlik (Turcja – 2193).

Powiązane artykuły:

W Holguín na cześć Leurisa, srebrnego medalisty olimpijskiego

Calixto Gonzalez Betancourt

autor: Calixto Gonzalez Betancourt

Magister komunikacji społecznej, licencjat z dziennikarstwa. Specjalizuje się w tematyce sportowej. Od ponad 30 lat odpowiada za kolumnę W tej serii.

Więcej artykułów tego autora


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *