Nowe zdjęcia Starfield z 2018 roku wyciekły na Reddit

W zeszłym roku mieliśmy kilka dużych wydawnictw z dużych studiów, w tym Xbox Game Studios Microsoft pracuje nad projektami, które pod koniec 2021 roku były w stanie dać nam prawdziwe powłoki, które zdołały być hitem, jak Forza Horizon 5 w listopadzie czy Halo Infinite w Grudzień.

To jest ten sam rok 2022, który też zobaczymy Bardzo ważne gry wideo, które zostały zapowiedziane od dłuższego czasu A że w końcu ujrzą światło, Starfield jest jednym z najlepszych przykładów, jakie możemy teraz dać i miejmy nadzieję, że zobaczymy Ziemię 11 listopada.

Nowe zdjęcia Starfield na 2018 Heat Reddit

Po kilku latach bez wieści, na ostatnich targach E3 2021 pojawił się nowy zwiastun z datą premiery i od tego czasu obserwujemy, jak został wydany. pewien postęp Oraz informacje o tym, czego możemy się spodziewać po tytule.

Chociaż tegoroczne wydarzenie E3 zostało odwołane, mamy nadzieję, że w lecie zobaczymy kilka renderów, które Microsoft przygotował, gdy pojawi się coś solidniejszego na temat Starfielda, ale kiedy czekamy, możemy zobaczyć kilka przecieków, takich jak ostatni, który ma wydarzenie. na reddiciektóry się pojawia Więcej zdjęć adresowych budynku z 2o18, w którym oficjalnie ogłoszono.

Starfield ukaże się za kilka miesięcy i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie niespodzianki szykują dla nas Microsoft i Bethesda.

Nowe zdjęcia Starfielda z 2018 roku wyciekły na Reddicie – wyciekły nowe zdjęcia Starfielda, kosmicznej gry RPG opracowanej przez Bethesdę, która pojawi się na Xbox i PC pod koniec 2022 roku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.