Nowość w TikTok: możesz teraz przesyłać filmy 1080p

TikTo wciąż się umacnia, dominuje na rynku mediów społecznościowych. Jest wielu, którzy już ustąpili miejsca modelowi aplikacji podobnemu do tego, który oferuje, ale wydaje się, że chińska aplikacja będzie nadal się rozwijać i oferować użytkownikom nowe funkcje. Wreszcie pojawia się funkcja, którą wielu pokocha i na pewno doceni, ponieważ jest TikTok faktycznie pozwala przesyłać filmy w rozdzielczości 1080p.

FullHD w końcu pojawia się w TikTok

Format TikTok jest po prostu pionowy, co jest idealne do obsługi w normalnej pozycji urządzenia. Jest to ważne przy nagrywaniu, edycji i oczywiście samodzielnym oglądaniu filmów na stronie. Ale w dzisiejszych czasach wydaje się nie do pomyślenia, że ​​filmy o niższej jakości na platformie wydają się mieć, coś, co wydaje się być naprawione bardzo szybko.

Oznacza to, że na samym blogu firmowym zobaczyliśmy świetne wiadomości, które pojawiły się w aplikacji i będą dostępne już wkrótce. Być może najważniejsze są ulepszenia wizualne, które wprowadza od tamtego czasu TikTok pozwoli Ci przesyłać filmy w wysokiej rozdzielczości. Ułatwi to oglądanie filmów, ponieważ są one dobrej jakości i są bardzo cenione.

Z drugiej strony może mieć wpływ na przesyłanie, ponieważ przesłanie filmu w niższej rozdzielczości to nie to samo, co przesłanie filmu w wyższej rozdzielczości. Sama firma i niektórzy twórcy treści wyjaśnili już, jak to się robi, a wszystko jest tak proste, jak wykonanie następujących kroków:

  • Nagraj lub pobierz odpowiedni film
  • Przejdź do strony posta na stronie postu
  • Kliknij „Więcej opcji”
  • Aktywuj ustawienie „Przesyłanie HD”

Jak powiedzieliśmy na początku, Obsługuje zarówno 720p, jak i 1080p, dzięki czemu masz pewność dobrej jakości oglądania.

Więcej nowych opcji pojawi się w TikTok

Chińska firma nie omieszkała dostarczyć więcej wiadomości, aby ulepszyć swoją aplikację. Nowa funkcja automatycznej optymalizacji wideo pojawi się w aplikacji, w której wystarczy dotknąć przycisku, aby automatycznie dostosować obraz i inne parametry. Kolejną nową funkcją jest dodawanie gifów do filmów nagranych w trybie zielonego ekranu, co doda kolejny wyraźny akcent do filmów przesyłanych do aplikacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.