Nowy Huawei FreeBuds 2, karta katalogowa z funkcjami i ceną

Dwa lata temu analizowaliśmy Huawei FreeBuds ProJeden z najlepszych zakładów Huawei na słuchawki TWS z redukcją szumów. O podobnym projekcie, ale Ulepszone specyfikacjeTeraz pojawia się Huawei FreeBuds Pro 2. Są to jego cechy, specyfikacje techniczne i kurs wymiany, ponieważ nie został oficjalnie zaprezentowany w Hiszpanii (na razie).


Karta danych Huawei FreeBuds Pro 2

HUAWEI FREEBUDS PRO

Wymiary i waga

niedostępne

MEMBRANA وحدة jednostka

11 mm dynamiczny

Połączenie

Bluetooth 5.2

Zgodność

iOS i Android

bębny

niedostępne

niezależność

słuchawki: 4 godziny z ANC
kwestia: 30 godzin

Stan pobierania

USB typu C
Ładowanie bezprzewodowe

Dodatkowe funkcje

Aktywna redukcja szumów
Wygłuszanie szumów
tryb rozpoznawania
tryb dźwięku
Obsługa gestów
Wykrywanie użycia
Podwójne połączenie
3x mikrofon

Cena £

199 €

Odpowiedź Huawei na AirPods Pro

Huawei FreeBuds Pro 2 ma konstrukcję zbliżoną do tej z pierwszej generacji. To słuchawki inspirowane AirPods Pro firmy Apple, o niemal identycznej estetyce. Odnośnie ulepszeń związanych z pierwszym modelem, Huawei obiecuje lepszą redukcję szumówzdolny do anulowania 47 dB w porównaniu do 40 dB w oryginalnym modelu.

Po drugie, znajdujemy teraz większy zakres częstotliwości, który porusza się między 14 a 48000 Hz. To zapewnia certyfikat HD AudioOprócz odnawiania sterowników w celu uzyskania wyższej jakości dźwięku.

FreeBuds 3 Pro obsługuje teraz potrójny adaptacyjny system stabilizujący, a także zyskuje odporność na IP54 (co pozwoli im zmoknąć, ale nie zanurzyć w wodzie). Autonomia pozostaje praktycznie identyczna, do 30 godzin z warunkiem, 4 godziny pracy z aktywowanym ANC i 6,5, jeśli go dezaktywujemy.

Jest kompatybilny z systemami iOS i AndroidJednak ze strony Huawei minimalna wersja, która będzie niezbędna, aby móc sparować go z naszym urządzeniem, nie jest szczegółowo określona.

Wersje i cena Huawei FreeBuds Pro 2

Nowe słuchawki Huawei są już w sprzedaży w niektórych krajach Europy, choć Hiszpania na razie nie pojawia się na liście. Był dostępny za 199 € W kolorze białym, czarnym i niebieskim.

Więcej informacji | Huawei

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.