Nowy Moto G51, niedrogi średni zakres z ekranem 5G i 120 Hz

Motorola jest bardziej aktywna niż kiedykolwiek, a sporo telefonów komórkowych, zwłaszcza ze średniej półki, trafia na rynek w dobrym tempie. Tym razem o tym rozmawiamy Nowy Moto G51Jeden z najciekawszych telefonów klasy średniej w tej chwili, zwłaszcza za to, co nam oferuje w cenie tak wąskiej, jak ta, którą sprawdzisz. jeden telefon Co wprowadza na rynek nowy procesor, który jest bezprecedensowy na rynku i niczego nie brakuje, pomimo osiągnięcia najbardziej ekonomicznego średniego zakresu.

Funkcje Moto G51

Oczywiście to, co najbardziej przykuło naszą uwagę, to nowy procesor, który zadebiutował w tym telefonie, co jest nowością Lwia paszcza 480 PlusKtóry jest podobny do Snapdragona 888 Plus w zakresie 400, czyli procesora, który zapewnia dodatkową prędkość w porównaniu z oryginalnym modelem, co zapewnia nam płynniejszą i szybszą pracę w porównaniu do swojego poprzednika. Ponadto ten procesor zapewnia łączność 5G, więc chociaż jest tanim telefonem komórkowym średniej klasy, obejmuje również to połączenie z sieciami komórkowymi, co jest coraz ważniejsze.

Moto G51 | Motorola

Ale jest to telefon, który wyróżnia się w wielu innych aspektach, takich jak ekran, ponieważ jest bardzo duży i ma 6,8 cala. Ma rozdzielczość HD +, być może nieco ograniczoną ze względu na duży rozmiar ekranu, ale wyróżnia się również ponad wszystko Częstotliwość odświeżania 120 Hz, najwyższy, jaki możemy znaleźć w telefonie komórkowym o tych cechach. Ponadto częstotliwość odświeżania dotykowego wynosi 240 Hz, co czyni go idealnym do grania i cieszenia się szybką kontrolą bez opóźnień. Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM, a także 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD.

Jedną z głównych zalet tego telefonu jest aparat, który ma również bardzo atrakcyjny wygląd i jest bardziej nowoczesny niż jego towarzysze. Jest wyposażony w potrójny aparat z przedłużeniem Główny czujnik 50MPMa szeroki kąt 8 megapikseli i głębokość 2 megapikseli. Telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android 11, pod cienką warstwą personalizacji dla chińskiej firmy. Ma Wifi 5, a także Bluetooth 5.2, GPS, USB Type-C i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Normalną rzeczą jest również to, że ma łączność NFC, aby móc płacić w instytucjach tak, jakby była kartą bankową.

Dlatego bez wątpienia jesteśmy dziś jednym z najbardziej kompletnych telefonów średniej klasy Motoroli. A tym bardziej, jeśli zwrócimy uwagę na jego bardzo wąską cenę. Ponieważ został wystawiony na sprzedaż w Chinach Tylko 200 euro na zmianę, coś całkowicie zmodyfikowanego dla telefonu komórkowego z ekranem 5G, 120 Hz i aparatem 50 MP. Oczekuje się, że ten model wkrótce pojawi się w Hiszpanii, chociaż nie wiemy, czy ma taką samą nazwę.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *