Nowy Pokémon Snap był najlepiej sprzedającą się grą w Hiszpanii, pokonując GTA 5 i Returnal

Nowy Pokémon Snap był najlepiej sprzedającą się grą w Hiszpanii, pokonując GTA 5 i Returnal

Wracamy z nową recenzją Sprzedaż konsol do gier i gier w formie fizycznej w Hiszpanii, Z numerami od 19-25 kwietnia, w którym Nowy Pokemon Snap z Konwertuje To była najlepiej sprzedająca się gra i Nintendo Switch to nasza najlepiej sprzedająca się konsola do gier.

Tydzień sprzedaży 17: 26 kwietnia do 2 maja

1. Nowy Pokemon Snap (Przekształca)
2.
Grand Theft Auto V (PS4)
3. Powrót (PS5)
4. Super Mario 3D World + Bowser Fury (Przekształca)
5. FIFA 21 (PS4)
6. Animal Crossing: New Horizons (Przekształca)
7. Maine Craft (Przekształca)
8. Pierścionek gotowy na przygodę (Przekształca)
9. Mario Kart 8 Deluxe (Przekształca)
10. FIFA 21 (Przekształca)

Tydzień z wieloma ciekawymi wiadomościami

Tydzień z dwoma ważnymi wydaniami dla Konwertuje s PS5, Które konsole Żyją w bardzo różnych chwilach. Z jednej strony to Nintendo Switch z zainstalowanym ogromnym ogrodem i ogromną ilością cotygodniowych wyprzedaży, az drugiej PS5, który właśnie ukończył pierwsze sześć miesięcy swojego życia w tym tygodniu, ale wciąż trafia do sklepów. dropper, coś, co wyraźnie widać w sprzedaży gier.

Tym samym była to najlepiej sprzedająca się gra tygodnia pod względem formy fizycznej Nowy Pokemon Snap Przełącznik paragrafu 9900 sztuk, Co jest niższą liczbą startową niż w przypadku innych dużych wyłączności na Switcha w tym roku ( 53 000 sztuk z Super Mario 3D World + Bowser Fury fale 20 000 z Monster Hunter Rise), Ale nie możemy o tym zapominać, nawet jeśli jest to epicka gra Pokemon Wciąż ciekawy Rola Polega na robieniu zdjęć Pokemona, co jest nietypowym rodzajem gry.

Na drugim miejscu jest wszędzie GTA 5 W zeszłym tygodniu, a jest już o wiele więcej, wrócił na scenę i dodał 5750 sztuk A bliżej niż kiedykolwiek brutalnej liczby półtora miliona fizycznych kopii pojawiło się tylko w wersji na PS4. Na trzecim miejscu Powrót z PS5 Co udało mu się sprzedać 3250 sztuk, Liczba, która wydaje się słaba, ale jest jedną z konsekwencji ograniczonej liczby dostępnych konsol i większej liczby PS5 zainstalowanych w Hiszpanii w tej chwili.

Wśród reszty listy jest kilka rzeczy do podkreślenia, ponieważ powiela wiele tytułów z poprzednich tygodni, z jedynymi wyjątkami dla wersji PS4 i Nintendo Switch z FIFA 21 To znów podniosło ich głowy jako dwa z dziesięciu najlepiej sprzedających się tytułów. Inne wersje, które zostały z góry, to Finał typu R 2 Z 1200 jednostkami na Switchu, 550 na PS4 i 300 na Xboksie, co nie jest złą liczbą, biorąc pod uwagę to Zastrzel ich Obecnie jest to dość wyspecjalizowany typ i Terminator: wzmocnienie odporności Na PS5, które sprzedało się w ilości 150 sztuk.

Nintendo Switch po raz kolejny był najlepiej sprzedającą się konsolą

Inny tydzień Konwertuje To była najlepiej sprzedająca się konsola, tym razem z rozszerzeniem 5950 sztuk, Śledzony przez PS5 z 2400 jednostkami (2350 z czytnikiem CD, 50 z wydaniem cyfrowym). Za nim idzie PS4 z 1150 jednostkami, Xbox Series S con 250, Xbox One przez 100 lat Xbox Series X z 75 jednostkami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *