Nowy składany Huawei jest blisko i będzie jak Galaxy Z Flip

Huawei był jedną z pierwszych firm, które wypuściły elastyczny telefon z Samsungiem. w 2019 roku Huawei Mate X W 2021 został wyremontowany Huawei Mate X2Jest to bez usług Google z powodu weta rządu USA. którego producent obecnie doświadcza.

Właśnie z powodu tych ograniczeń Huawei jest bardzo krótki, jeśli chodzi o wydawanie telefonów (zwłaszcza poza Chinami), dlatego jeszcze bardziej dziwią nas ostatnie plotki, że firma już pracuje nad nowym składanym smartfonem.

Według raportu autorstwa GizmochinaTelefon będzie nosił nazwę Huawei Mate V, a jego konstrukcja będzie zupełnie inna niż składana konstrukcja, którą do tej pory prezentował producent. W szczególności wygląda na to, że nowy Huawei Mate V przyjmie projekt obudowy, który widzieliśmy w Galaxy Z Klapka 3 lub w Motocykl 5G RAZR.

Według przecieków Huawei zastosuje zawias nowej generacji opracowany przez producenta Zhaoli Technology. Ten zawias, znacznie prostszy niż ten stosowany do tej pory przez Huawei, pozwoli na więcej zagięć bez uszkodzenia, a dodatkową zaletą będzie tańszy, bo ma mniej części. Może to mieć bezpośredni wpływ na cenę telefonu, więc będzie tańszy niż poprzednie modele.

Reszta specyfikacji jest na razie niejednoznaczna, choć wszystko wskazuje na to, że telefon będzie napędzany procesorem Kirin 9000, czyli najnowszym i najmocniejszym chipem Huawei. Jeśli chodzi o premierę, telefon może zostać wprowadzony na rynek w nadchodzących miesiącach i prawdopodobnie będzie to model 4G ze względu na sankcje USA wobec firmy.

Zalecenia redaktora
You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *