Nowy zwiastun, data premiery i więcej szczegółów na temat popularnej gry wideo PlayStation PlayStation Xbox

Nowy zwiastun, data premiery i więcej szczegółów na temat popularnej gry wideo PlayStation PlayStation Xbox

Po 17 latach firma THQ Nordic zapowiedziała kontynuację tej gry wideo inspirowanej mitologią grecką. Czego można się spodziewać po tej drugiej części?

Ta nowa wersja ma na celu zachwycić fanów tej gry wideo opartej na mitologii greckiej. | Zdjęcie: Wandal

Szczęśliwi fani klasycznych gier wideo! Firma THQ Nordic oficjalnie zapowiedziała kontynuację gry Titan Quest II Który zaoferuje lepszą rozgrywkę RPG z niesamowitą grafiką i fabułą inspirowaną greckimi mitami.

the Nowa odsłona będzie dostępna na PC, PS5 i Xbox Series. Czego oczekuje się od „Titan Quest II”? Kiedy będzie w sprzedaży? Czy ma przyczepę? Odrzuć wszystkie wątpliwości w kolejnej notatce, którą przygotował dla Ciebie Libero!

Oficjalny zwiastun „Titan Quest II”

Kiedy zostanie wydana gra wideo „Titan Quest II”?

Pomimo zwiastuna wypuszczonego przez THQ Nordic 11 sierpnia 2023 rta sama firma zajmująca się grami wideo Nie określił daty ani roku, w którym zostanie wydany dla rozrywki fanówNiewykluczone, że data premiery zostanie ujawniona jeszcze w tym roku.

Opis „Titan Quest II”

„Nemezis, Bogini Kary, wymyka się spod kontroli. Rozwiązuje wątki losu i skazuje wszystkich, którzy jej się sprzeciwiają, na wieczną karę. Chwyć za broń, walcz u boku bogów i zmień los w grze akcji „Titan Quest II” gra fabularna inspirowana mitologią grecką”.

Czego oczekuje się od „Titan Quest II”?

To RPG akcji, w którym pojawią się stworzenia inspirowane mitologią grecką. Użytkownik może dostosować i opanować postać w swojej klasie w trybie dla jednego gracza, ale możesz także cieszyć się kooperacją dla wielu graczy lub trybem PvP online.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *