Nowy zwiastun lub rozgrywka dla Far Cry 6 może zostać wkrótce wydany, zgodnie z kilkoma wskazówkami

W nowej grze Far Cry 6, która została zapowiedziana w jednej z poprzednich Ubisoft Forward W 2020 roku będziemy walczyć o wyzwolenie naszej ojczyzny Yary, bo na drodze staje nam człowiek, znienawidzony dyktator Anton Castillo. Rozprzestrzeniając ludność, armia Castillo zderza się ze spokojnymi wodami Morza Karaibskiego, dziewiczymi plażami i bogatymi lasami tropikalnymi Yarra. Jak widać, będzie to niesamowita przygoda Przyjedzie do Hiszpanii z hiszpańskim dubbingiem, aby zwiększyć zanurzenie.

Far Cry 6 miał zadebiutować 18 lutego 2021 roku, ale seria niedogodności spowodowanych pandemią zmusiła go do opóźnienia wprowadzenia na rynek. Chociaż kilka dni temu Ubisoft ujawnił Okno startowe Far Cry 6 Który przypada między kwietniem a wrześniem 2021 r., Abyśmy raczej prędzej niż później mogli przeciwstawić się faszystowskiemu Antonowi. Ale podczas gdy czekamy na dokładną datę, która może zostać ujawniona w pobliżu E3 2021, wskazuje na to kilka wskazówek Wkrótce może zostać opublikowany nowy zwiastun lub rozgrywka w Far Cry 6.

Nowy zwiastun lub rozgrywka dla Far Cry 6 może zostać wkrótce wydany, zgodnie z kilkoma wskazówkami

konto Następne pokolenie Na Twitterze ogłoszono, że 28 maja zniesiony zostanie zakaz dotyczący nowej zawartości Far Cry 6. Wygląda na to, że dzięki ujawnionym informacjom premium wkrótce będziemy mieli nową zawartość do długo oczekiwanej gry Ubisoft. Z jednej strony wydaje się, że zaczynając od 28. będzie można Po rozmowach z twórcami Ponadto prof Nowy zwiastun Far Cry 6.

Z drugiej strony za pośrednictwem posta innego użytkownika za pośrednictwem Reddit, Okazało się również, że 28 maja pewnego rodzaju zakaz, który pozwoliłby na wypuszczenie nowego zwiastuna lub rozgrywki z Far Cry 6, zakończy się w tym samym czasie. Ten zakaz wygaśnie w piątek o 19:15 (czasu hiszpańskiego). I wreszcie słynny YouTuber Guraptor, Który zawiera linki do treści francuskiej firmy, poinformował, że nowe szczegóły dotyczące Far Cry 6 zostaną opublikowane w tym tygodniu.

Oczywiście nic z tego nie jest oficjalne, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce będziemy mogli dowiedzieć się więcej o historii Castillo, jego syna Diego, naszego bohatera, miasta Kuby i nie tylko.

Far Cry 6 został zainspirowany Kubą z wielu powodów

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *