Nowym międzynarodowym celem firmy Polypex jest Polska

Polska ostatnia destynacja nikogo tu nie ma Express został dodany do listy międzynarodowych usług transportowych. Sieć świadczy codzienne usługi importu i eksportu do Polski przy pomocy wyspecjalizowanych agentów w zakresie dostaw baletu i bardzo konkurencyjnych czasów tranzytu, w tym przypadku 72/96 godzin z centrum Barcelony.

Polypex rozpoczął w tym roku ambitny proces internacjonalizacji ze swojego centrum integracyjnego w Barcelonie i przez te miesiące uruchomił ekspresowe usługi transportowe z Francją, Niemcami, Włochami i krajami Beneluksu.

W tym nowym kraju dopracowujemy ostatnie szlify na głównych rynkach Europy. Louis Kay, International Director Polypex, mówi, że współpracowaliśmy już z niektórymi z najważniejszych, a mieliśmy tylko Polskę. Sieć nie będzie już integrować się z innymi rynkami, ale skoncentruje się na krajach, w których już działa.

Świętują integrację Polski z Siecią Transportu Ekspresowego, ze względu na możliwości biznesowe dla sieci i ogromny rozwój, jaki czeka ten kraj. Z 38-milionową populacją jest najszybciej rozwijającym się krajem w UE od 1990 r. i zawsze utrzymywała się na stałym poziomie ponad 4,5% rocznie.

Polypex wierzy w sukces tej usługi wśród klientów ze względu na dobre warunki usługi, wysoką jakość obsługi i niezawodność podczas transportu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.