Nstic 1-0 Sevilla Atltico: Oddział Nervionense zostawia pracę domową do końca

Zwycięstwo oznaczałoby trwałość dla Frangyrogosa, który rozegrałby go przeciwko Linaresowi, który chce wziąć udział w play-off.

Wstyd. Sevilla Atlético nie mogło osiągnąć w Tarragonie zwycięstwa, które zapewniłoby im trwałość w kategoriach arytmetycznych, na ostatni dzień przed końcem. Teraz, po wygranej 1:0 z Nou Estadi Costa Daurada, podopieczni Alejandro Acégo będą musieli grać na róg z innym Andaluzyjczykiem, Linaresem, który przyspieszy ich szanse na grę w rundach wstępnych, choć mieszkańcy Sewilli to zrobią. tak daleko od ich domowego tłumu.Jezus Navas. Do końca finału będzie napięcie i cierpienie, ponieważ rudowłosa drużyna nie była w stanie skonfrontować się z wczesnym golem Paula Domingo, który w siedem minut po strzale do siatki wbił buty w siatkę. Były opcje, ale remis nie nastąpił.

Już na ostatnim etapie trener pierwszego oddziału Nervionense zrewolucjonizował swój atak, choć najlepsze okazje już się pojawiły. Isaac Romero, który został wyrzucony z boiska w dogrywce, niemal zaskoczył Mano Garcię strzałem, który został odwrócony przez obrońcę. W drugiej połowie Nacho Quintana i Zerzana flirtowali z wyrównaniem, choć prawdą było, że weteran Joan Oriol był w stanie poszerzyć dystans do Katalończyków, co ostatecznie zatrzymał bramkarz Javi Diaz. Nie było czasu na więcej. Zbawienie wciąż jest w powietrzu.

arkusz danych.-

Nastyczne: Mano Garcia, Paul Domingo, Trelles (Etami 86′), Rebels, Del Campo, Dani Romera (Juan Becerra 86′), Quintanilla, Edgar Hernandez (Bonella 65′), Neil (Pablo Fernandez 65′), Robert (Barran 92′ ))) i Joan Auriol.

Sewilla lekkoatletyka: Javi Díaz, Juan María, Juanmi (Pedro Ortiz 58′), Kibamba, Valentino, Lulo, Juanlu, Capi (Adrián Peral 75′), Zarzana (Carlos Álvarez 75′), Isaac i Nacho Quintana (Talaverón 75′).

rządzić: Munoz Perez (Walencja). Znokautował Nervionense Isaac na podwójny żółty (90′). Obwiniał również mieszkańców Roberta, Quintanillę, Albarána i Joana Oriola, a także odwiedzających Lolo, Juana Marię, Kibambę i Adriena Berala.

Gol: 1-0 (7′) Paul Domingo.

Wypadki: Mecz odpowiadający przedostatnim dniom w drugiej grupie I rundy odbył się na Nou Estadio Costa Daurada w Tarragonie przed 13.222 kibicami.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.