Nuleta otwiera nowy rynek w Europie docierając do Polski

Nuleta otwiera nowy rynek w Europie docierając do Polski

Nuleta otwiera nowy rynek w Europie docierając do PolskiMorze Śródziemne

Nuleda, The Znak Jakości Różni się od clemenules uprawianych w La Plana i staje się świeży Rynek europejski. W tym przypadku celem była Polska, przy pomocy Vallfrut, spółdzielni Val, która go opracowała i wprowadziła na rynek.

związany z

Jak podkreśliło Stowarzyszenie na rzecz Wyróżnienia i Rozwoju Clemens de la Plana, „jesteśmy świadkami serii historycznych momentów”, ponieważ każdy nowy osiągnięty postęp jest „pierwszy w swoim rodzaju. Projekt społeczności I to chcemy zagwarantować Uczciwa cena dla rolników» – podkreślał na początku tej kampanii prezes firmy Juanvi Moros.

Przy tym najnowszym eksporcie marka cieszy się wsparciem ChOG Citrus z Walencji, przypomniał minister rolnictwa José Luis Aguirre podczas swojej wizyty w Walfruit. Dostępne na różnych rynkach europejskich. On Pierwszy międzynarodowy eksport Do Norwegii trafił z eksportem lombardzkim i Ardenfruit. Obie firmy były odpowiedzialne za wyczarterowanie pierwszej ciężarówki do Szwecji w połowie grudnia, a Gruppe Naturelle de Betxi była odpowiedzialna za transport Nulety do Danii.

Chociaż pierwsza komercjalizacja KrajowyJest produkowany z García Balester w Burianie dla supermarketów Transgourmet we Wspólnocie Walenckiej, Katalonii i Balearach.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *