Nvidia bierze swoje sterowniki przeciwko AMD

NVIDIA Rozpoczynają rodzaj kampanii, w której wyjaśniają proces certyfikacji swoich sterowników graficznych Gra gotowazapewniając, że jest wydajniejszy i szybszy w uruchamianiu sterowników niż konkurencja, w odniesieniu do AMD.

Nvidia twierdzi, że jej sterowniki graficzne przewyższają AMD

Nvidia twierdzi, że od rozpoczęcia programu w 2014 roku wydała około 150 sterowników obsługujących ponad 400 gier „Day One”. Tylko w 2021 roku wydano około 20 konsol z obsługą około 75 tytułów.

W filmie starają się pokazać użytkownikom komputerów PC i graczom, jak ich konsole są dokładnie testowane, zanim zostaną oficjalnie wydane.

Zielony zespół wykonuje 1000 testów dziennie i spędził na testach 1,8 miliona godzin w ciągu ostatniego roku. Nvidia korzysta przy tym z szerokiej gamy komputerów PC i telefonów komórkowych z ponad 4500 różnymi konfiguracjami, które łączą procesory, GPU, pamięć i systemy operacyjne.

Poleć nasze Przewodnik po najlepszych kartach graficznych na rynku

w tym momencie Nvidia wysyła trochę sarkazmu do AMD, upewniając się, że wszystkie jej sterowniki przejdą testy Microsoft Hardware Quality Labs (WHQL). Podczas gdy AMD najpierw wypuszcza sterowniki bez certyfikatu WHQL. Certyfikacja WHQL wymaga zdania około 1300 testów przed uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu.

NVIDIA

»[…] Po zakończeniu wszystkich tych prac udostępniamy sterownik za pośrednictwem GeForce.com i GeForce Experience. A ponieważ program sterowników Game Ready i nasza obietnica jakości stanowią podstawę całej tej pracy, Nie wydajemy sterowników beta niskiej jakości z minimalnymi testaminie wspominając o wielu sprzecznych i rozgałęzionych sterownikach beta z różnych gałęzi programistycznych, które obsługują różne gry i produkty, co powoduje zamieszanie wśród klientów”.

Nikt nie może zaprzeczyć, że AMD wypuszcza sterowniki WHQL później niż niecertyfikowane sterowniki Beta, czyli obszar, nad którym AMD będzie musiało popracować.

w międzyczasie, Sterowniki 512.59 są już dostępne do pobrania pod adresem następny link.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.