Nvidia przedstawiła cuLitho, nowe narzędzie, które zrewolucjonizuje produkcję chipów

Z nieco specjalną nazwą w języku hiszpańskim, Nvidia wprowadziła bibliotekę cuLitho, bibliotekę narzędzi i algorytmów do litografii komputerowej. Dowiedz się wszystkiego tutaj!

nvidia Dołącza do liderów branży półprzewodnikowej, aby rozwijać produkcję nowych układów scalonych, choć jego nazwisko jest dość prywatne iw Ameryce Łacińskiej jest już wykorzystywane przeciwko niemu z szyderstwem: Nvidia Kolitho. Nazwa może być nieco rozpraszająca, ale to nowe narzędzie ma zrewolucjonizować rynek produkcji chipów.

Nvidia Kolitho to biblioteka narzędzi i algorytmów zoptymalizowanych pod kątem litografii komputerowej, które są akcelerowane przez jednostki przetwarzania grafiki których proces produkcyjny wymaga etapu krytycznego „litografia komputerowa”. Jego nazwa ma swoją interpretację i pochodzi od Litografia komputerowa to jest powód kolitho. Produkcja chipów wymaga tego procesu, ponieważ litografia jest złożonym procesem obliczeniowym obejmującym fizykę elektromagnetyczną, fotochemię, inżynierię obliczeniową, optymalizację iteracyjną i przetwarzanie rozproszone.

Ten krok jest jednym z największych obciążeń dzięki bibliotekom kolitho Może to zająć znacznie mniej. Koncentruje się na pojawiających się wyzwaniach litografii komputerowej jednostki przetwarzania grafiki Dzięki tej odwrotnej prędkości litografii do 40 razy możemy tworzyć nowe rozwiązania dla przyszłych technologii półprzewodnikowych, mając na celu uczynienie ich bardziej ekonomicznymi i przewidywalnymi.

Wreszcie, kolitho Obiecuje nam eliminację wąskich gardeł w procesie produkcyjnym i pozwoli na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, które wcześniej nie były możliwe. Poprzez tę współpracę otwiera drzwi do nowej ery w produkcji układów scalonych, która pozwoli nam na dalszy postęp w technologii półprzewodnikowej i możliwość wyjścia poza granice narzucone przez prawa fizyki. nvidia Nie potwierdzono, kiedy będzie dostępny kolithoJednak oczekuje się, że firma ogłosi to w nadchodzących miesiącach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *