O kandydaturze Pawła, lewicy i elekcyjnej machismo w Polsce

O kandydaturze Pawła, lewicy i elekcyjnej machismo w Polsce

Edmund Paweł Z ich oficjalnym pragnieniem odwrócenia Ciudadanos Ines Arrimadas Jako szef partii. Obelgi ze strony lidera andaluzyjskiego PSOE Isabel Diaz Ayuzo Pokazują podwójne standardy lewicy w atakach na prawicowe kobiety. Obecność wyszkolonych wojskowych cywilów w Polsce podkreśla zaangażowanie tego kraju w obronę wolności i demokracji zagrożonych przez rosyjski imperializm.

Ciudadanos, projekt warty przetrwania

Od miesięcy spekulowano na temat nazwisk, które Ciudadanos przedstawi, by rzucić wyzwanie przywództwu Inés Arrimadas, jedynej nienacjonalistycznej lub socjalistycznej kandydatki, która wygrała wybory w Katalonii. Na koniec Edmundo Paul, jego numer dwa, przedstawi bitwę, aby zaoferować alternatywny plan.

Na pierwszy rzut oka zaskakujący ruch nie wydaje się dobrą wiadomością dla formacji, która boryka się z problemami i według sondaży grozi jej zniknięcie w najbliższych wyborach parlamentarnych. W tym samym czasie, Oczywiste jest, że Ciudadanos potrzebuje zmiany, która ponownie postawi go wśród preferencji Hiszpanów..

Żaden umiarkowany wyborca ​​nie zaprzeczy, że zły stan zdrowia Ciudadanos, jedynej prawdziwie liberalnej partii w Hiszpanii, jest problemem w kraju zdominowanym przez napięcia i populizm, który potrzebuje mostów. Ciudadanos to projekt, który zasługuje na przetrwanie i wraz z Arimatasem czy Paulem odzyskuje wiarę tych, którzy wierzyli liberałom w reformy i zmiany w kraju.

Isabel Diaz Ayuzo.

Wybrany machismo lewicy

kUE prezes andaluzyjskiego PSOE, Manuel Bessi, obrażanie polityków PP to żadna nowość. Miał niefortunne słowa Alberto Nunez Feijo Y Juanma MorenoMa je ​​także dla Isabel Diaz Ayuzo, którą wczoraj nazwał „mentalną idiotką”.

Co zaskakujące, ta zniewaga nie doprowadziła do masowego exodusu postępowych ławek potępiających arogancję ataku na kobietę. Ostatecznie, co kontrastuje z drużynami przeciwnymi i końcowymi Irena Montero Po zniewadze cierpiał na wadę Voxa.

Wydaje się jasne, że w Hiszpanii obowiązują podwójne standardy. Samo machismo powinno być ignorowane i nie zależne od ofiary. To albo wszystko, albo nic. W czasach, gdy żarty o zdrowiu psychicznym nie mogą być tolerowane, nie słychać krytyki trywializacji zaburzenia psychicznego.

Taka eksplozja potwierdza niewygodną dla progresywizmu rzeczywistość. Prawicowe kobiety są alibi dla gloryfikacji wielu lewicowych mężczyzn. Przykładem jest Pezi.

Polski wojownik.

W Polsce zaczyna się obrona wolności

Dziś w EL ESPAÑOL relacjonujemy Wojska Obrony Terytorialnej, które powstały w 2017 roku w celu szkolenia cywilów pragnących odbyć szkolenie wojskowe. W Hiszpanii i innych krajach zachodnich pomysł ten wydaje się dziwny. Mogą nawet istnieć uprzedzenia łączące tych bojowników z grupami ekstremistycznymi lub nacjonalistycznymi. Ale nic bardziej mylnego, ponieważ są one odpowiedzią na zagrożenie, jakie Polacy odczuwają ze strony wojowniczości putinowskiej Rosji.

Nie jest to łatwe do zrozumienia w kraju takim jak Hiszpania, który nie ma wyraźnych wrogów i zalet płynących z naturalnych granic. Ale z perspektywy sąsiadów Rosji, zwłaszcza Polski i krajów bałtyckich, ma to sens. Rzeczywiście, utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej było sprytnym posunięciem polskiego rządu, mającym na celu przejęcie kontroli nad uzbrojoną ludnością i zapobieżenie powstaniu niesfornych grup paramilitarnych.

To dowodzi istnienia tego ciała Polacy to ludzie, którzy rozumieją wartość demokracji i wolności Po stuleciu cierpień pod nazistowskim i sowieckim jarzmem. Europa Zachodnia może wyciągnąć wnioski ze Wschodu. Między innymi nasz sposób życia nie jest gwarantowany, a cywilizacja musi być aktywnie chroniona.

*** El Marodeador to zbiorowa nazwa sekcji opinii EL ESPAÑOL, którą tworzą Cristian Campos, Jorge Raya Ponce i Victor Nunez.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *