„Obalić Polskę; Potem pomyślimy o Game Five” – Fox Sports

Meksyk Ciągle nie udaje mu się dotrzeć do piątej gry Katar 2022 Chociaż proces dał fanom nową nadzieję Gerarda MartinoW ostatnich miesiącach wiele było kwestionowanych.

Jednak pomimo wezwań do skupienia się na kluczowym pierwszym meczu mistrzostw świata, jeden z bohaterów jest optymistą co do tego, co może osiągnąć drużyna Meksyku.

„Wierzę: najpierw trzeba uderzyć Polska, Argentyna i Arabia; Zobaczymy, czy przejdziemy do czwartego meczu… najpierw musimy wygrać pierwszy (dziewczyński) mecz z Polską, potem pomyślimy o piątym meczu, piątym meczu, piątym meczu – zaczął. Guahtemoc BlancoGubernator stanu Morelos.

To może Cię zainteresować: Wybrany przez Tatę! Zaproszenie Meksyku do Kataru 2022

Pragnienie byłej reprezentacji Meksyku nigdy nie było kwestionowane, będąc jednym z pierwszych graczy, którzy wypędzili trójkolorowego ze swoich okopów.

„Wiara (przechodzi), wierzę meksykańska drużyna. Może to być złożone i trudne; Musisz zacisnąć pasa. Mam nadzieję, że się zmotywują. Pierwszy mecz będzie bardzo ważny i liczę na dobry wynik”.

Odnośnie ostatniego wezwania Taty do Kataru, Guahtemoc Blanco Uznana jakość Santiago Gimenezchociaż zauważył: „Są dobrzy gracze, myślę, że to dopiero początek procesu. Myślę, że jest młody; nie wiem, ile ma lat, ale są inni napastnicy, którzy go zastąpią. To są decyzje trenera ”.

Na koniec trójkolorowy polityk wyjaśnił, że testuje możliwość umieszczenia ekranów w państwie, chociaż „widzimy, dlaczego, jeśli je stawiasz, stawiają cię minusy: dlaczego? Postawimy je tam na placu apelowym”.

To może Cię zainteresować: Która drużyna dostarczyła najwięcej zawodników do reprezentacji Meksyku na Puchar Kataru?

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.