Obejrzyj losowanie na żywo UEFA World Cup Qatar 2022: Jak, kiedy i gdzie oglądać na żywo wydarzenie FIFA Europe z Portugalią, Włochami i Polską

Włochy i Portugalia W piątek będą wiedzieć, w którą stronę iść grać Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, w remisie UEFA, z ryzykiem konfrontacji między nimi, Szwecją Ibrahimoviciem czy Polską Lewandowskim.

W Europie ostatnie trzy bilety zostaną rozdane do 12 drużyn. Aby udać się do Kataru, będziesz musiał wygrać jeden z trzech mini-turniejów między czterema drużynami, z jednym półfinałem i jednym finałem. Ciernista ścieżka, która nie pozostawia miejsca na błędy.

Napięcia wybuchły we Włoszech po tym, jak w lipcu zdobyli mistrza Europy. Nagle powtórzenie porażki z 2017 roku, kiedy Azzurri zostali wykluczeni z mundialu w Rosji, stało się napięte, gdy odpadli w barażach ze Szwecją.

Drugie w swojej grupie po Szwajcarii, Włochy przeżywają teraz koszmary sprzed czterech lat, bardziej złożone niż tradycyjny krawat w tę i z powrotem.

Katar 2022 – losowanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Mistrzostwach Świata: Harmonogramy meczów światowych

 • Peru: 11:00
 • Kolumbia: 11:00
 • Ekwador: 11:00
 • Meksyk: 10:00
 • Stany Zjednoczone (Nowy Jork, Miami): 11:00
 • Boliwia: 12:00
 • Wenezuela: 12:00
 • Argentyna: 13:00
 • Chile: 13:00
 • Urugwaj: 13:00
 • Hiszpania: 17:00

Cristiano Ronaldo wraca do barażu Pucharu Świata

W Portugalii morale również jest na ziemi, po ciężkiej porażce z Serbią, która doprowadziła Bałkany do Kataru, a Portugalczycy do baraży.

Portugalska prasa oskarżyła trenera Fernando Santosa o to, że nie jest w stanie sprawić, by pod jego kierownictwem bardzo utalentowany zespół grał dobrze Cristiano Ronaldo. Saleh ma duże doświadczenie w play-off. Pokonał ich w 2010 i 2014 roku, aby dotrzeć do Pucharu Świata.

Zarówno niedawni mistrzowie Europy, jak i Portugalia mają zagwarantowaną grę u siebie w półfinale, dzięki swojej pozycji w drużynach z pierwszej grupy z rzędu. Ale można to znaleźć w finale.

Również na pierwszym miejscu będzie Szwecja, która w Rosji 2018 dotarła do ćwierćfinału, ale w ostatnich Mistrzostwach Europy rozczarowała spadając na ósme miejsce z Ukrainą, która w pierwszym meczu nie będzie mogła liczyć na Zlatana Ibrahimovicia z powodu zawieszenia .

Polska ufa swojemu szczęściu Robert Lewandowski, autor ośmiu bramek w play-offach. Będzie częścią drugiego zakładu, co czyni go potencjalnym konkurentem Włoch czy Portugalii.

Zawinął swój pierwszy zestaw perkusyjny dla basu Gareth Bale Wales, który nie grał na Mistrzostwach Świata od 1958 roku, w Rosji i Szkocji.

Poza Polską w drugiej puli znajdują się Austria, Czechy, Ukraina, Turcja i Macedonia Północna.

Kiedy i o której godzinie odbędzie się losowanie eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022?

Losowanie eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze odbędzie się w piątek 26 listopada. Wydarzenie odbędzie się w Zurychu, w siedzibie FIFA od godziny 11:00 (czasu peruwiańskiego).

Gdzie i jak można oglądać na żywo losowanie Mistrzostw Świata 2022?

Losowanie będzie transmitowane na żywo na stronie FIFA.com. Śledź wszystkie wydarzenia wydarzenia na RPP.pe

Katar World Cup 2022: Z jakimi drużynami zmierzysz się?

doniczka 1:

Portugalia, Włochy, Walia, Szwecja, Rosja i Szkocja.

doniczka 2:

Polska, Austria, Czechy, Ukraina, Turcja i Macedonia Północna.

NUESTROS .pliki

Badanie przeprowadzone przez peruwiańskich naukowców z Universidad Nacional Mayor de San Marcos wykazało, że COVID-19 nie jest zatrzymywany w żywności i powierzchniach. Dr Elmer Huerta wyjaśnia szczegóły.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *