Obietnica nie przyznania Polsce nagród ekonomicznych na mundialu

Kontrowersje pojawiły się po wyjściu Polska z mundialu w KatarzePo przekroczeniu tego lokalu nie dostaniemy Prezent rzekomo obiecany przez rząd jego kraju był w byłym premiera Mateusza Morawieckiego Powiedział, że zakwalifikowanie się do 1/8 finału dałoby mu znaczną sumę do rozdzielenia między 26 graczy w składzie. The krytycy Ogłoszenie przyszło szybko od polskiej społeczności i Robert Lewandowski Wziął na siebie zminimalizowanie konfliktu.


Kwota osiągnięta 6 700 000 $A kraj przeżywa trudny moment gospodarczy Nienormalna inflacja 18% Plus inne sytuacje, które są bezpośrednim wynikiem pomiędzy Rosja i Ukraina nadal toczą wojnę. Dlatego partia jest przeciwna Morawieckiego Przekazał swoją obietnicę prasie i nie trzeba było długo czekać na krytykę. Wyjaśniło to późniejsze oficjalne oświadczenie „Pieniądze rządu nie idą na premie dla piłkarzy”.

Sześć z dziesięciu prestiżowych drużyn jest w ćwierćfinale
To może Cię zainteresować:Sześć z dziesięciu prestiżowych drużyn jest w ćwierćfinale

Zanim Robert Lewandowski Powiedział w wywiadzie: „To była nieformalna pogawędka, gdy wychodziliśmy z hotelu na lotnisko, która trwała kilka minut i szczerze mówiąc żaden z piłkarzy nie potraktował tego poważnie.„Powiedział, że zespół nigdy nie żądał ani nie oczekiwał publicznych pieniędzy, ponieważ należą do zespołu i są dumni z tego, że reprezentują kraj”.Osiągnęliśmy nasz cel, wychodząc poza fazę grupową i to się liczy„, podsumował.

Możliwe sankcje dla Urugwajczyków po ich wydaleniu
To może Cię zainteresować:Możliwe sankcje dla Urugwajczyków po ich wydaleniu

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.