Objawy wariantu Omicron: Dlaczego możesz przegapić objawy COVID omicron

Objawy wariantu Omicron: Dlaczego możesz przegapić objawy COVID omicron

ten Omicron alternatywa dla nowego wirusa koronowego Zaczął rozprzestrzeniać się w Stanach Zjednoczonych, wywołując obawy wśród ekspertów w dziedzinie zdrowia, że ​​nie wszyscy rozpoznają swoją infekcję.

profesora Tima Spectora, Kto pomaga uruchomić aplikację i badać objawy ZOE COVID, powiedział niedawno, że testowanie staje się ważniejsze w przypadku wariantu omikronu, ponieważ nie powoduje objawów innych niż te obserwowane w przypadku tradycyjnych przeziębień, według niezależny, gazeta w Wielkiej Brytanii

  • „Omicron jest prawdopodobnie znacznie bardziej podobny do łagodnych odmian, które obserwujemy u osób zaszczepionych Delta niż cokolwiek innego” Powiedział.
  • „W konsekwencji spowoduje to objawy podobne do przeziębienia, których ludzie nie rozpoznają jako Covid, jeśli tylko uwierzą w oficjalne porady rządu”.

Czy Omicron czuje się jak grypa?

podobnie, Christina Marriott, Prezes Zarządu Królewskie Towarzystwo Zdrowia Publicznego, Powiedzieć niezależny Te objawy przypominające przeziębienie były oznaką wariantu omikronowego u w pełni zaszczepionych osób.

  • Coraz więcej dowodów wskazuje, że u osób, które otrzymały dwie dawki szczepionki, pojawiają się mniej nasilone objawy, takie jak ból głowy, katar, kichanie, ból gardła i utrata węchu.
  • „Ważne jest, aby osoby w pełni zaszczepione zachowały czujność na objawy przypominające przeziębienie i poddawały się badaniom, jeśli mieszkają lub pracują z osobami o większym ryzyku zachorowania”. Powiedziała.

Jakie są objawy alternatywy Omicron?

ten ZOE COVID . Badanie, który przeanalizował tysiące przypadków COVID-19, zidentyfikował większość objawów, odkąd wariant omicron zaczął rosnąć w Wielkiej Brytanii, o czym pisałem w Deseret News.

dla każdego CNBCDo najważniejszych dotychczasowych objawów należą:

  1. Katar.
  2. Bół głowy.
  3. Zmęczenie (łagodne lub ciężkie).
  4. kichanie;
  5. ból gardła.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *