Obniż rachunki za prąd z tą żarówką za mniej niż 10 euro

Obniż rachunki za prąd z tą żarówką za mniej niż 10 euro

Tu jest dużo Kilka sztuczek i wskazówek Aby obniżyć rachunki za prąd, zwłaszcza w obliczu zimy i nadmiernego zużycia pieców. Jednym z powodów, dla których ludzie często nie wiedzą, jest użycie pliku inteligentna żarówka Aby zaprogramować zegary w ten sposób, unikaj zużywania więcej niż powinieneś. Dodatkowo będziesz mógł kontrolować zużycie energii!

Żarówka, o której mówimy, pochodzi z firmy TP LINK TABOObecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji w świecie automatyki domowej. Zawiera dużą liczbę urządzeń, od różnego rodzaju gniazdek po żarówki takie jak ta. I wszystkie mają jedną wspólną cechę: Hmm Kompatybilny z Alexa. W ten sposób umożliwia korzystanie z niego zdalnie lub przez Komendy głosowe.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób żarówka może pomóc Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd, nie martw się, ponieważ wszystko Ci powiemy. Nie możemy też zapomnieć, że to teraz połowa ceny. I będzie Twój za mniej niż 10 euro!

Kontroluj zużycie za pomocą tej inteligentnej żarówki

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o tej lampie, jest to, że możesz przyciemnij światłoi dostosuj go tak, aby zawsze tworzył idealną atmosferę. Jest dostępny tylko w ciepłej bieli, nie w różnych kolorach. Ponadto możesz organizować go bezpośrednio za pomocą poleceń głosowych dzięki kompatybilności zarówno z Alexą, jak i Asystentem Google.

Oczywiście w żadnym momencie nie będziesz musiał zdobyć żadnego rodzaju pliku główny ośrodek Brak oddzielnego kontrolera. Wystarczy podłączyć lampę do gniazdka, aby mieć pełną kontrolę nad oświetleniem. A kiedy mówimy rozwiedziony, to dlatego, że Naprawdę jest. Będziesz mógł tworzyć harmonogramy, które dostosowują się do Twoich potrzeb, a nawet sprawić, by powtarzały się w dni, w których ich potrzebujesz. Na przykład możesz wyłączyć wszystkie światła o 23:00, jeśli właśnie wtedy kładziesz się spać. I nie musisz już robić tego ręcznie!

z samej aplikacji Wtyczka Możesz kontrolować wszystko. Sama lampa wykorzystuje technologię LED o mocy 9W, dzięki czemu nie zauważysz dużego zużycia energii. Co więcej, posiada certyfikat pozwalający osiągnąć zużycie poniżej średniej. Jakby tego było mało, możesz także kontrolować i regulować ilość energii pobieranej z aplikacji. Będziesz miał dostęp do szczegółowych danych, dzięki którym będziesz mógł wiedzieć, kiedy najczęściej go używasz, ile w tym czasie zużywasz i inne parametry.

Zmniejsz zużycie wiedzy

wiedza ile spożywasz Aktywnie będziesz w stanie dostrzec rzeczywistość i zobaczyć, jak możesz ją zredukować. W ten sposób tego rodzaju inteligentne urządzenie może pomóc nam obniżyć rachunki za prąd. Plus, oczywiście, możliwość korzystania z timerów, aby nie działały dłużej niż powinny.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć taką żarówkę, to jest chwila, na którą czekałeś! bo spadło 51% I możesz go dostać za mniej niż 10 euro na Amazon.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *