„Obrona Depo jest najważniejsza w historii mundialu”, emocjonalne wspomnienie Niemca Pezzelli

„Obrona Depo jest najważniejsza w historii mundialu”, emocjonalne wspomnienie Niemca Pezzelli

W domu nie ma miejsca Niemiecka Pezzella Nie pamięta mistrzostw świata, które reprezentacja Argentyny wygrała w Katarze. T-shirty, obrazy i repliki cennego trofeum wypełniają każdą przestrzeń jego domu w Hiszpanii.

Bycie rezerwowym w drużynie narodowej, czy to w rozgrywkach ekumenicznych, czy w którymkolwiek z meczów rozegranych w wybranym meczu, należy do jego obowiązków. „Nauczyłem się tego Moja rola na mundialu polegała na trudnych chwilachO zamknięciu, które jest najtrudniejszym momentem – ocenił obrońca Betiswśród innych tematów poruszył w wywiadzie dla programu telewizyjnego „klucz do nieśmiertelności”transmitowane przez Telewizję Publiczną.

Jego piłkarskie początki są oddalone od domu o ponad 600 kilometrów

urodzony w Biała Zatoka, który znajduje się 636 kilometrów od stolicy federalnej, gdzie z dala od rodziny zaczął stawiać pierwsze kroki jako zawodowy piłkarz. „Kiedy miałem 14 lat, wezwali mnie do gry dla River, ale moja głowa Widziałem go daleko Ponieważ będzie dużo graczy. Ale z drugiej strony chciałem go poznać, przeżyć go i zobaczyć, o co mu chodzi ”- rozpoczął swoją historię German.

Dodał: „Zacząłem grać z powodu mojego taty, który jest zmęczony piłką nożną, a my wszędzie za nim chodzimy, a moja mama kazała nam iść. Nie miałem pojęcia, jak mogą wyglądać wyścigi, po prostu chciałem założyć koszulkę na chwileczka.”

„Zabrali mnie na trening i to był zupełnie nowy świat. W Buenos Aires byłem tylko raz. Po meczu towarzyskim powiedzieli mi, że muszę wracać. Byliśmy przed pomnikiem i starzec zapytał mnie, co chcę robić. Powiedziałem mu jednak, że chcę zostać Musiałam przekonać mamęNiemiec powiedział.

Sprawy nie były łatwe, gdy El Akhbar musiała przekonać swoją matkę, która logicznie rzecz biorąc walczyła o posiadanie dzieci w wieku 15 lat: „Kiedy do niej zadzwoniłam i powiedziałam, że chcę zostać, powiedziała mi, że to zrobimy. Porozmawiam, kiedy pojadę do Bahia. Dotrę do mojego miasta i powiedziałem mu, że jestem przekonany, a on powiedział mi, że „Nie chciałem, żeby odchodził”. Ale jeśli jest o tym przekonany. Kiedy musieli mnie opuścić, było mi smutno i byłem niezłomny. Kiedy zamknęłam się w pokoju, dużo płakałam.

Od wielbiciela do ucznia Raton Ayala

„Jako chłopiec oglądałem mecze myszki (Ayala) w reprezentacji narodowej i Myślałem o byciu takim jak on. Nigdy z nim o tym nie rozmawiałem, wstydziłem się. To był pierwszy raz, kiedy go zobaczyłem. Kiedy zobaczyliśmy, że Obrońcy byli szkoleni przez Ayalę i Waltera Samuela, nie przestał być silny. „Nie wiem, czy będę z nim o tym rozmawiał” – powiedział 32-latek.

Ciężki start z Arabią Saudyjską, odpoczynek z Meksykiem i spokój z Polską

„Na ławce rezerwowych, której chcieliśmy Zrób coś dla kolegówPonieważ widzieliśmy, jak walczyli, dokonywali niemożliwego, aby wygrać grę i kończyli biorąc wszystko. W tych kategoriach Pezzella opowiedział swoją wizję meczu z Al-Arabem z ławki rezerwowych.

W Meksyku zaczęło się źle, ale Lionel Messi zdawał się odwracać historię. – Bramka Leo to kompletna zmiana w Pucharze Świata, drużynie, pewności siebie, wszystkim, ponieważ zrobił to we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Ostatnie minuty były niesamowite, ale to była totalna zmiana. W drugiej gola Enzo (Fernandeza) powiedzieliśmy: „Teraz tak, pozbywamy się wygranej przez tak lub tak” – mówi.

„Musiałem dalej grać z Polską. Kiedy jesteś poza domem, mecze mijają i nie możesz grać na mistrzostwach świata po drugiej stronie linii, a Chciałem trochę tego spróbować. W chwili, gdy zaprosił mnie do środka, podziękowałem Bogu. To było całkowicie ekscytująceEch, ponieważ naszym celem jako graczy jest gra na mistrzostwach świata – stwierdził Germain.

„Jednym ze zbiegów okoliczności w tym momencie jest starcie z Lautaro (Martínez), naszą dwójką z Bahia Blanca. Znalezienie chłopca z tego samego miasta, który przeszedł przez to samo, jest tak szalone, że nie rzeczy, które planują. Na szczęście są one kontrolowane. Całkiem niezły mecz i bardzo podobało mi się 20 minut „, skomentował.


Niemiecki Pezzella, wraz z Pucharem Świata, który wychował w Katarze. (Zdjęcie: Frank Fife/AFP)

Flaga Depo przeciwko Australii, gang wyszedł z porażki

„Złożyliśmy obietnicę z chłopcami od nocy po Arabii, co było Słynna flaga Depo (Martinez). Depo kocha obietnice, bo nic go nie obchodzi”, obrońca, który wyszedł z River Plate, został zachęcony do zabrania głosu.

Dodał: „Po arabsku chcieliśmy się wycofać, więc powiedział: „Jeśli zdamy pierwszą ósemkę, malujemy włosy”.. Nigdy nic nie robiłam z włosami, tonikiem, nic. Ale jeśli przejdziemy obok, narysujemy to, zapomnimy o tym. Musieliśmy pomalować włosy do roli 16-latki, co jest drobnostką, ponieważ nie możemy farbować, ponieważ wydajemy farbę” – powiedziała z tonem śmiechu.

Ciężki mecz z Holandią

„Wiedziałem, że moja rola na mundialu polegała na trudnych momentach, pod koniec, które są najtrudniejszymi momentami. Musiałem prowadzić 2:0, a oni zaczęli atakować. Potem w ostatniej minucie pojawił się błąd, kiedy bramka pochodził. Walczyłem”.

Dodał: „Czułem się zły i zły, kiedy to wszystko związali. Na tym się kończy, wchodzimy do przedłużenia i moja głowa poszła tam, gdzie zaczęliśmy rozmawiać”:To wszystko, stało się i nadal musisz wygrać„. Nie siedziałem z głową na tym, ale myśl o tym, co ma nadejść. Zasłużyliśmy na zwycięstwo”.

„Po meczu, nawet z radością z podania, było ciężko. Spaliśmy z chłopakami do późna z powodu adrenaliny, zostawaliśmy na pogawędkach z naszymi kumplami od piwa i rozmawialiśmy o sytuacjach. Kiedy o tym rozmawialiśmy, zdawaliśmy sobie sprawę, co się dzieje z kolei przyszedł do mnie — powiedział.

Jego siła psychiczna była istotnym punktem, aby uniknąć tego wypadku. „Nie możesz przestać być odciągany od siebie na zewnątrz, jeśli nie stawisz się na nogach i nie wskoczysz do basenu. Następnego dnia przyszła moja rodzina. Widziałem, że nie wiedzieli, jak się zachować, bo wiedzieli, jaki jestem i czy ten dzień był powodem, dla którego odesłałem ich do domu.” Nie gniewam się, mówiąc, dlaczego indywidualnie się mylę, ale zamiast tego chcę pomóc zespołowi. Moja rodzina martwiła się, że cierpię”.

Podsumował: „Pamiętam, jak jadłem, a mój przyjaciel powiedział mi:„ Jesteś w półfinale mistrzostw świata, przestań uprawiać seks i to wszystko ”. Wtedy wygramy”.

Francja, partia, przez którą wszyscy cierpieli

„Licha (Martinez) by mnie zabił, ale w pewnym momencie zrobili 2-1 i cieszyliśmy się tym, a potem 2-2. To nie mogło tak być. Spojrzeliśmy na tablicę wyników, pozostało 80 minut , i z licziktóremu tak przykro z powodu rzeczy, do których się rozgrzewaliśmy, i mówi: „Nauczycielu, idę siedzieć, bo już więcej nie dam”.. Powiedziałam jej: „Licha, oboje jesteśmy sami, nie zostawiaj mnie tu samej”. Poszedł i usiadł ze swoimi towarzyszami. Z nauczycielem byliśmy tacy sami, powiedziałem mu kiedyś, że idę z kolegami z klasy, jeśli będą mnie potrzebować, zrobię rozgrzewkę. Powiedział: „Umierałem”.

Obrona Debo, która stała się „najważniejszą w historii mundialu”

„Dziękujemy Depo za każdym razem, gdy go widzimy. Rozmawiam o tym z moimi kolegami z klubu, ale To było najważniejsze w historii świata. W końcu w 123. minucie i jak marzą o grze napastnicy, szaleniec stał się groźny. „Myślisz o tym, co dzieje się w grze”.

Zakończenie spotkania wydawało się snem. „Kiedy biegliśmy, wszyscy byliśmy w świecie, nic nie rozumiejąc. To się dzieje, to koniec, nie kończysz niczego wymyślać. Rzeczy, które się dzieją, są takie szalone” – powiedział.

Świętowanie z rodziną

„Najpiękniejszym momentem był uścisk, który sobie daliśmy. Kiedy było po wszystkim, poszedłem ich szukać na trybunach. W tym uścisku, bez słowa, każdy wiedział dlaczego” – powiedział.

Historyczne święto milionów Argentyńczyków, którzy wyszli na ulice Argentyny

Wtedy zdaliśmy sobie sprawę, że jest za duży. Byliśmy odizolowani w Katarze i widzieliśmy to w sieciach, ale nie można poczuć świątecznej atmosfery mundialu. kiedy to zobaczyliśmy, Ludzie zapomnieli wszystko, co wydarzyło się w ich życiu. Widok ludzi uśmiechających się i mówiących „Dziękuję” był taką radością, jakiej nigdy w życiu nie doświadczyliśmy”.

Opowiedział o sytuacji, która wzbudziła w nim emocje w centrum handlowym. Powiedział: „Pewnego razu przyszła dziewczyna, która pracowała dla miejscowego, płakała i powiedziała mi nieznośnie„ dziękuję za to, co zrobiłeś ”i inne rzeczy, które obniżyły moją obronę. Po prostu cię przejmuje”.

Powód, dla którego zostali mistrzami świata

„Miało na to wpływ wiele rzeczy, ale to wszystko zrobiło różnicę Miłość do koszuli w każdej sytuacji. Rywalizuj w każdym meczu, jakikolwiek by on nie był, a także na treningu. Trening podczas mistrzostw świata był na bardzo trudnym do osiągnięcia poziomie intensywności i poziomie. To z powodu pragnienia, głodu i myśli o zrobieniu wszystkiego, co możliwe, aby dodać małą gwiazdkę. „To pochodzi z fabryki i jest włożone” – powiedział.

W innym fragmencie swojej historii wyjaśnia: „Nauczyliśmy się cieszyć podróżą. Oczywiście, gdy się na nią wyrusza, uczucie potraja. Nauczyliśmy się cieszyć przebywaniem razem, nosząc koszulkę reprezentacji na każdym meczu, zwłaszcza ze względu relacje. Powstaje między nami w naturalny sposób i zdejmuje z ciebie presję.

„Po mundialu minęło pięć, sześć dni, kiedy nadszedł czas, aby wrócić do normalności, czułem się, jakby przejechała mnie ciężarówka. Wszystkie zaległości, które staraliśmy się uspokoić, odpuścić po ostatnim gwizdku” – powiedział.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *