Ocarina of Time zależy od tego, jak silny jesteś

Ocarina of Time zależy od tego, jak silny jesteś

Jedną z wiodących obecnie gier wideo jest The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, w której przedstawiliśmy wam nasze pierwsze wrażenia z dzisiejszego popołudnia. Kolejny odcinek sagi ma być jedną z najważniejszych premier roku, podkreślając przede wszystkim swobodę, jaką zaoferuje podczas grania, chociaż nie możemy się doczekać odkrycia tajemnic, które skrywa.

Gra, która ukrywa kilka, to The Legend of Zelda: Ocarina of Time, jedna z najpopularniejszych gier z kultowej serii Nintendo, do której zawsze warto wracać i grać, a tym bardziej teraz, gdy jest dostępna w katalogu Nintendo Switch Online. W rzeczywistości, jeśli jesteś jednym z tych, którzy zamierzają go pobrać, aby grać lub chcą się nim ponownie cieszyć, będziesz zainteresowany. Jedna z jego największych ciekawostek.

Okazuje się, że głównym złoczyńcą w tej sadze jest Ganondorf, ale to on jest jednym z największych wrogów, który odgrywa ogromną rolę w sadze odważne połączenie. Znany również jako Dark Link lub Shadow Link, musiał walczyć w różnych grach z serii, ale jednym z jego największych występów jest dokładnie tam, gdzie się pojawia. Okaryna czasu.

Ten, który jest małym strażnikiem Świątyni Znienawidzonej Wody, jest w zasadzie odbiciem Linka, wykonującym te same ruchy, co my, co sprawia, że ​​nieco trudniej go zranić. Poza tym, kiedy dostaniesz kilka trafień, możesz się zastanawiać, ale jak często powinieneś to uderzać? I tu właśnie tkwi wielka ciekawość.

Powodem jest to, że Dark Link, jako dobry cień, Ma takie same serca jak my w tym momencie. Tak więc, jeśli przyjdziemy z czterema lub pięcioma sercami, takie będzie jego życie, ale jeśli jesteś kimś, kto lubi zbierać kawałki serca, aby stać się bardziej odpornym i potężnym, zabicie go będzie cię kosztować więcej.

Właściwie nie jest to jedyny moment w sadze, kiedy coś takiego się dzieje, bo w The Legend of Zelda: A Link Between Worlds przyszedł czas na pokonanie Dark Linka, który ma takie same serca jak sam gracz. zamiast, Życie reszty Dark Link jest zupełnie inne w zależności od gryjak w Zelda II: The Adventure of Link, którego usunięcie wymaga dokładnie ośmiu kliknięć.

W ExtraLife | Wszystkie gry z sagi The Legend of Zelda są uszeregowane od najgorszej do najlepszej

W ExtraLife | Family Zelda anulowana: To były niezliczone przygody bohatera Hyrule

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *