Od duńskiego modelu po Niemca z ojcem Ghańczykiem: nowi gracze powołani przez Peru i Ekwador, którzy zrewolucjonizowali kwalifikacje

Od duńskiego modelu po Niemca z ojcem Ghańczykiem: nowi gracze powołani przez Peru i Ekwador, którzy zrewolucjonizowali kwalifikacje
Oliver Son i John Yeboah Zamora, „obcokrajowcy” wspomniani przez Peru i Ekwador, którzy wywołali sensację w eliminacjach Ameryki Południowej

Podwójna historia dla Kwalifikacje z Ameryki Południowej Ma dwa bardzo szczególne przypadki, które wywołały prawdziwą rewolucję. A to obejmuje wybory Peru I na podstawie Ekwador Powołali zagranicznych piłkarzy, których łączą rodzinne więzy ze swoimi krajami. Oliwier Syn Jest Duńczykiem, ma przeszłość jako model i babcię ze strony matki, która urodziła się na terytorium Peru. Johna Yeboa ZamoryTymczasem jest Niemcem, gra w polskiej piłce nożnej, ma ojca Ghanę i matkę Ekwadorkę. Jego historie.

od wielu dni, Peruwiańska Federacja Piłki Nożnej (FPF) Ogłosiła, że ​​jest zainteresowana duńskim obrońcą Oliwier Syn Odnosząc się do powołania do drużyny biało-czerwonych, trener przyznał się do tego Juana Reynoso Zawodnika poznał w Danii. „Oliver Son bierze udział w procesie rekrutacji zawodników opracowanym przez Peruwiańską Federację Piłki Nożnej.”wyraził FPF, odnosząc się do 22-latki, której babcia jest Peruwianką.

Oliver Son ma dwie pasje: piłkę nożną i modelowanie – źródło zdjęcia: Getty/Esquire Spain

Federacja dodała na Twitterze, że Reynoso, jego asystent techniczny Joaquin Velasquez i trener fizyczny Gustavo Lombrono spotkali się z Sonem, który… Gra w Silkeborgu w duńskiej lidze piłkarskiej.. Dodał: „Profesor Reynoso poczuł satysfakcję, gdy poznał środowisko ludzkie otaczające gracza”.

Syn, który jest Duńczykiem, ale złożył wniosek o obywatelstwo peruwiańskie, wyraził zadowolenie ze zbliżenia z Frontem Ludowo-Demokratycznym i był zadowolony z rozmowy telefonicznej. czerwony i biały. „Teraz pojawiła się szansa w Peru, która nie pojawiła się tutaj, w Danii. Więc oczywiście chcę z niej skorzystać. „Wezmę odpowiedzialność”. Poinformował o tym w oświadczeniach opublikowanych przez peruwiańskie media.

Oliver Sohn na okładce słynnego międzynarodowego magazynu Vogue w jego młodzieżowym wydaniu – Źródło: Vogue

Reynoso odbył tournée po Europie, które pozwoliło mu poznać krajowych graczy, takich jak Renato Tapia i Alexandre Calens z Celty, odpowiednio i hiszpańskiego klubu Girona; Gianluca Lapadola z Cagliari we Włoszech; Marcos Lopez i Miguel Araujo, odpowiednio z Feyenoordu i holenderskiego Emmen; i Sergio Peña z Malmö w Szwecji.

W ostatnich godzinach, Peru potwierdziło nazwiska powołanych na mecze z Chile w Santiago i Argentyną w Limie. Oczywiście widać to na liście płac Oliwier Syn Kto ma Przeszłość jako model A nawet umieścił to w popularnych magazynach Vogue’a i Vanity Fair. Oliver, który walczy o utrzymanie pozycji piłkarza Boca Juniors Luisa Advinculi, również ma takiego Jego ciotka jest modelką o międzynarodowej sławie W latach dziewięćdziesiątych Heleny Christensen.

Modelka magazynu Olivera Son

Ze swojej strony Ekwador powołał ofensywnego pomocnika Niemiec John Yeboah Zamoral Ojciec z Ghany, matka z Ekwadoru. Był jedną z niespodzianek na liście 26 powołanych Potrójny wybór Na nadchodzące mecze W kwalifikacjach przeciwko Boliwii i Kolumbii Ameryki Południowej na Mistrzostwa Świata 2026. 23-letni pomocnik rozwijał swoją karierę sportową w Europie i obecnie Gra w Rakowie Częstochowa w polskiej drużynie Ekstraklasydzięki czemu będzie miał pierwszy kontakt ze swoimi rodakami.

Trener Ekwadoru, Hiszpan Felix Sanchez, wezwał Yeboaha po monitorowaniu go, odkąd objął kierownictwo reprezentacji w marcu, aby poprowadził pierwsze dwa mecze eliminacyjne, w których przegrali z Argentyną 1:0. Pokonał Urugwaj 2:1. Oprócz Niemca-Ekwadorczyka Sanchez po raz pierwszy na swojej misji powołał obrońców Pedera Caicedo, Luisa Segovię i Piero Hincapie, pomocników Alana Franco i Juniora Sornozę oraz napastnika Jordiego Caicedo. Pervis Estupinan i Robert Arboleda nie zostali przy tej okazji wymienieni ze względu na kontuzje w swoich klubach: odpowiednio Brighton w Anglii i Sao Paulo w Brazylii.

John Yeboah z Rakowa przegląda skład przed meczem Ligi Europejskiej UEFA pomiędzy Atalantą BC a Rakowem Częstochową na stadionie Bergamo, 21 września 2023 r. w Bergamo, Włochy (zdjęcie: Jonathan Moscrop/Getty Images)

Ze względu na decyzję techniczną obrońca Joel Ordonez i napastnik Gonzalo Plata zostali wykluczeni z meczów trzeciego i czwartego meczu z Boliwią i Kolumbią (kolejne 12 i 17 października). Jednym z zawodników, który wzbudził oczekiwania co do ewentualnego powołania po niedawnej nacjonalizacji przez Ekwador, był argentyński bramkarz Javier Burray z Barcelony, ale jak wskazał Sanchez, jego stan będzie nadal monitorowany.

Ekwador zmierzy się z Boliwią bez punktów w tabeli, gdyż trzy punkty zdobyte nad Urugwajem zostały zapłacone jako kara za orzeczenie wydane przez Sportowy Sąd Arbitrażowy (TAS) w związku z rzekomą zmianą w dokumentach Byrona Castillo w zeszłym rundy kwalifikacyjne. Na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.

Chociaż Peder Caicedo został po raz pierwszy powołany przez Sancheza w miejsce Pervisa Estupinana, w ostatnich kwalifikacjach zagrał i strzelił gola przeciwko Boliwii w La Paz. Hincapie ponownie wystąpi w reprezentacji narodowej po kontuzji, która od zeszłego roku trzymała go poza boiskami, stając się jednym z symboli Ekwadoru na mundialu w Katarze.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *