Od gwiazdy lekkoatletyki po nową sensację MMA i w drodze do UFC?

Od gwiazdy lekkoatletyki po nową sensację MMA i w drodze do UFC?

Mieszane sztuki walki, czyli popularnie zwane MMA Krótko mówiąc, jest to sport, który stale się rozwija i ma coraz więcej zwolenników we wszystkich krajach. Biorąc pod uwagę dużą liczbę fanów i wysokość opłat, nie jest niczym niezwykłym, jak zachęca się sportowców z innych dyscyplin do spróbowania szczęścia w tym sporcie, który ma dużą rzeszę fanów i jest również bardzo dobrze opłacany. Jeden z takich przypadków miał miejsce w r Polska Gwiazda lekkoatletyki zadebiutowała zwycięstwem w swoim pierwszym występie w… MMA, będąc już jednym z jego uczuć. Ta osoba ma na imię Piotra Leska.

Piotra Leskaznany w świecie lekkiej atletyki jako jeden z najlepszych skoczków ostatnich lat o tyczce, zadebiutował 29 września ubiegłego roku wygrywając Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce. MMA. Na koncercie Fame Friday Arena 2, który odbył się w Szczecinie (Polska), Piotra Leska Pokonany Darrow Liu Już w pierwszej rundzie, w 71 sekund, w swoim turniejowym debiucie zbombardował go uderzeniami z ziemi. MMA.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *