Od listopada Wyspę Małgorzaty odwiedziło ponad 4300 turystów z Polski

Od listopada Wyspę Małgorzaty odwiedziło ponad 4300 turystów z Polski

Rząd krajowy podał, że ogółem Od listopada Wyspę Małgorzaty odwiedziło 4308 turystów z Polski„Operacja czarterowa” rozpoczęta przez oba kraje w celu połączenia Warszawy z tym wenezuelskim celem.

Na InstagramieWiceminister turystyki międzynarodowej Leticia GomezNa lotnisko „Generał Naczelny Santiago Marino na Karaibach” w Margarita na wyspie Nueva Esparta przyleciało 282 Polaków, „w sumie 4308 gości”.

Oficer wyjaśnił działalność czarterowa „Inicjatywa biznesowa” łącząca oba kraje jest częścią „planu strategicznego” opracowanego przez rząd w celu „wzmocnienia turystyki przyjazdowej”.

Margarita przyjęła tysiące turystów, Głównie z Rosji i KubyTrynidad i Tobago dołączyły w tym roku w ramach działań czarterowych Wenezueli z tymi krajami, co świętują przedstawiciele turystyki na wyspie.

Gomez ogłosił wizytę w najbliższy wtorek 453 Rosjan dodało 33 165 turystów z eurazjatyckiego giganta. Odwiedzający Margaritę od 2021 roku.

Turystyka przewiduje, że w tym roku liczba przyjazdów międzynarodowych wzrośnie jeszcze bardziej 50% w porównaniu do roku 2022„Kiedy do kraju przybyło 656 000 osób” z zagranicy.

Ministerstwo spodziewa się, że liczba ta wzrośnie do ponad miliona, nie precyzując, czy z jakiegoś powodu chodzi o gości zagranicznych, czy też o turystów z kraju innego niż Wenezuela.

Według informacji z EFE

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *